Pik
Сьогодні, 17 Червеня 2019
04.06.2019
281
0

Херсонщина попрощалася з відомою громадською діячкою Оленою Микитась

Херсонщина попрощалася з відомою громадською діячкою Оленою Микитась

Сьогодні, 4 червня, в Обласному палаці молоді та студентства відбулась прощальна церемонія з відомою херсонською громадською діячкою, заступником директора Палацу дитячої та юнацької творчості та головою організації ХОЦ «Успішна жінка» Оленою Микитась, повідомляє Херсонська ОДА, передає ПІК.

Провести в останню путь дійсно успішну особистість, активіста, патріота й борця за права жінок прийшли рідні, близькі, друзі, колеги й однодумці. За їх словами, життя Олени припинилося вночі 2 червня через раптову зупинку серця, жінці було 58 років.

Олена Микитась – херсонська активістка. Ще з 1997 року жінка почалася займатися громадською діяльністю та відстоювати права представниць прекрасної статі. 19 років тому заснувала перший Херсонський обласний центр «Успішна жінка», який наразі відомий не лише на території України, а й за кордоном.

Також вона виступала спікером або організатором на багатьох гендерних тренінгах. За плечима Олени пророблена велика праця не лише у галузі гендерної тематики, а й суспільства взагалі. Вона завжди запевняла, що жінка може зробити усе, варто лише бажати та діяти.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину