Pik
Сьогодні, 19 Червеня 2018
29.10.2017
204
0

Під ДВК в селі Ювілейне збираються невідомі групи людей

Херсонщина: Під ДВК в селі Ювілейне збираються невідомі групи людей

Біля ДВК №650532 у селі Ювілейне Ювілейнівської ОТГ утворилось два окремих скупчення невідомих людей з автомобілями.

Одна група невстановлених осіб – люди в мілітарі-одязі, які на словах представляються учасниками АТО, друга – молоді хлопці в спортивному одязі. Спостерігач ОПОРИ зафіксував, що ці два скупчення людей не контактують між собою і стоять осторонь. Про це повідомляє сайт ОПОРИ, передає ПІК

Читайте також: Явка на виборах в ОТГ по Херсонщині – 36,7%

На прохання спостерігача ОПОРИ представник поліції підійшов до невідомих, аби дізнатися, хто вони. Серед однієї з груп був присутній депутат обласної ради та кандидат до Ювілейної ОТГ від ВО «Батьківщина» Віктор Вєтров. Він заявив, що скупчення людей знаходиться біля дільниці з метою завадити порушенням та підкупу виборців, а хлопці в спортивному одязі – його персональна охорона.

За словами голови Ювілейної ТВК Валерія Шлагана, люди у мілітарі-одязі розмовляли з виборцями про те, за кого треба голосувати. Він також наголосив, що виборці бояться писати скарги про такі інциденти.

Що ж стосується молодих людей у мілітарі-одязі, то в приватних розмовах учасники виборчого процесу повідомили спостерігачам ОПОРИ, що ці люди вчора намагалися ночувати в приміщенні ТВК з метою охороняти бюлетені.

Біля ДВК в селі Щасливе спостерігач ОПОРИ також зафіксував машину, яка кружляла поблизу дільниці. Перед тим, цю автівку було помічено біля ДВК Ювілейного. Автомобіль кольору хакі, в салоні – пасажири у військовому одязі.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
656
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
711
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину