Pik
Сьогодні, 20 Октября 2018
29.10.2017
252
0

Під ДВК в селі Ювілейне збираються невідомі групи людей

Херсонщина: Під ДВК в селі Ювілейне збираються невідомі групи людей

Біля ДВК №650532 у селі Ювілейне Ювілейнівської ОТГ утворилось два окремих скупчення невідомих людей з автомобілями.

Одна група невстановлених осіб – люди в мілітарі-одязі, які на словах представляються учасниками АТО, друга – молоді хлопці в спортивному одязі. Спостерігач ОПОРИ зафіксував, що ці два скупчення людей не контактують між собою і стоять осторонь. Про це повідомляє сайт ОПОРИ, передає ПІК

Читайте також: Явка на виборах в ОТГ по Херсонщині – 36,7%

На прохання спостерігача ОПОРИ представник поліції підійшов до невідомих, аби дізнатися, хто вони. Серед однієї з груп був присутній депутат обласної ради та кандидат до Ювілейної ОТГ від ВО «Батьківщина» Віктор Вєтров. Він заявив, що скупчення людей знаходиться біля дільниці з метою завадити порушенням та підкупу виборців, а хлопці в спортивному одязі – його персональна охорона.

За словами голови Ювілейної ТВК Валерія Шлагана, люди у мілітарі-одязі розмовляли з виборцями про те, за кого треба голосувати. Він також наголосив, що виборці бояться писати скарги про такі інциденти.

Що ж стосується молодих людей у мілітарі-одязі, то в приватних розмовах учасники виборчого процесу повідомили спостерігачам ОПОРИ, що ці люди вчора намагалися ночувати в приміщенні ТВК з метою охороняти бюлетені.

Біля ДВК в селі Щасливе спостерігач ОПОРИ також зафіксував машину, яка кружляла поблизу дільниці. Перед тим, цю автівку було помічено біля ДВК Ювілейного. Автомобіль кольору хакі, в салоні – пасажири у військовому одязі.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину