Pik
Сьогодні, 03 Червеня 2020
12.03.2020
430
0

Херсонщина «озброїла» українську армію на 44 мільйонів гривень

Херсонщина «озброїла» українську армію на 44 мільйонів гривень

За січень-лютий 2020 року на підтримку українських військових херсонці сплатили до бюджету 44,5 млн. грн. військового збору з приростом до минулорічних надходжень на 4,8 млн. гривень. Таку інформацію повідомили спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Найбільшу суму для української армії перерахували платники Херсонського управління – 29,3 млн. грн. або 65,8 відс. від загальних надходжень. Платники Новокаховського управління сплатили 11,4 млн. грн. військового збору. Від платників, що знаходяться на обліку у Генічеському управлінні надійшло -
3,8 млн. грн. до бюджету на підтримку Збройних сил України.

Нагадаємо: військовий збір запроваджено з  серпня 2014 року, ставка складає 1,5% від об’єкта оподаткування. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати та інших доходів на користь платників податків.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину