Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2019
19.08.2018
326
0

Херсонщина отримає ще 9 нових шкільних автобусів

Херсонщина отримає ще 9 нових шкільних автобусів

Наприкінці вересня Херсонщина отримає 9 нових шкільних автобусів, якими дітей підвозитимуть від віддалених сіл до опорних шкіл.

Про це в ефірі телеканалу «Скіфія» заявив директор Департаменту освіти, науки та молоді ОДА Євген Криницький, передає ПІК.

«Нові шкільні автобуси. За останні два роки (2016-17 навчальнтй рік та  2017-18) нами було поставлено близько 30 шкільних автобусів, які ми закупили завдяки різним бюджетам – це і державний бюджет, співфінансування з обласного бюджету та місцевих. І вже наприкінці вересня дійдуть ще нових 9 автобусів для наших школярів. Це надасть нам змогу підвозити наших діточок з найвіддаленіших сіл до нових опорних шкіл», - зазначив Криницький.

Він також зазначив, що збільшилась кількість в регіоні опорних шкіл. 

«Що стосується опорних шкіл, це наша основна мета, щоб забезпечити якість освіти. Якщо ми стартували в минулому році з 12-и опорних закладів, цьогоріч розпочнуть навчання в опорних навчальних закладах уже в 23 -х. Тобто, ми наближаємо якісну, доступну освіту в сільській місцевості максимально», каже директор департаменту. 

Як раніше передавав ПІК,Херсонщина – серед лідерів з закупівлі шкільних автобусів.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину