Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
02.07.2019
7581
0

Херсонщина отримає дві нові машини «швидкої допомоги»

Херсонщина отримає дві нові машини «швидкої допомоги»

5 липня 2019 року у Києві відбудеться урочиста передача першої партії машин «швидкої допомоги», придбаних за кошти українських меценатів для Центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф областей України. Дві автівки отримає Центр екстреної меддопомоги Херсонської області, повідомляє Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА, передає ПІК.

Як поінформував головний лікар КЗ «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради» Юрій Бовкун, автомобілі, які будуть передані для «швидкої допомоги» Херсонщини, типу «Б» і призначені й обладнані для транспортування пацієнтів, здійснення основного медичного догляду та нагляду за ними.

Директор Департаменту охорони здоров`я Херсонської ОДА Віктор Короленко розповів, що отримані автомобілі «швидкої» після передачі будуть направлені у Горностаївський і Каховський райони.

Передачею автомобілів займаються профільний структурний підрозділ Апарату Президента України разом із Департаментами охорони здоров’я облдержадміністрацій відповідних регіонів. Передача відбудеться за участі Президента України Володимира Зеленського.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину