Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
27.11.2018
2978
0

Херсонщина місяць житиме в умовах воєнного стану

Херсонщина місяць житиме в умовах воєнного стану

Верховна Рада проголосувала за впровадження воєнного стану в Україні. Рішення схвалене 276-ма депутатами. Нагадаємо, воєнний стан вводиться з 9-ї години 28 листопада, під його дію підпадають десять областей, зокрема, Херсонська. Буквально за декілька годин до прийняття цього рішення що таке воєнний стан роз’яснювали в облдержадміністрації, передає ПІК.

-Я розумію нашу біль від «іловайського котла», від Дебальцева і т.д., але «их там не было», по їхнім даним. Це ми тут хоронимо наших хлопців, але «их там нет».

Вчора це був прямий доказ російської агресії і ми маємо зараз це зафіксувати для світового товариства. Але щоб не було паніки у населення, щоб це не привело до обвалу курсу, зняття коштів з банків, щоб це не привело до повної паралізації бізнесового середовища, ми роз’яснюємо, що це значить. Я думаю, що цей воєнний стан Президент вводить саме для упереджувальних заходів на майбутнє. Багато чого, того, що ми не знаємо, але там відбувається. Вже три місяці йде ескалація конфлікту в Азовському морі, там накопичуються військові підрозділи Російської Федерації, як в Криму, так і в Ростовській області і т.д. Тому, знаєте, коли попереджений, значить вже озброєний, - зазначив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

Відомо, що вже сьогодні, 27 листопада, на Херсонщині скликають обласну Раду оборони, на якій і затверджуватиметься перелік заходів, необхідних для воєнного стану. До уваги братиметься типовий план оборони, давно затверджений в області, дотримання вказівок Генерального штабу України само собою зрозуміле. Як повідомив очільник Херсонщини, у першу чергу воєнний стан стосуватиметься   військових підрозділів та правоохоронних структур, які вже переведено на особливий варіант несення служби.

-Хочу звернутися до органів місцевого самоврядування оперативно реагувати на прохання військового командування і якщо треба сесії – збирати сесії, якщо треба - фінансувати якісь роботи, щоб ми в спокійному порядку це все робили. Сьогодні мова йде про те, аби мобілізувати, привести в підвищену бойову готовність військові підрозділи, ніші формування, якщо там є некомплект – доукомплектувати, викликати з відпусток, забезпечити повну готовність і т.д. Це сьогодні завдання №1, повідомив очільник Херсонщини.

Також голова ОДА, який очолює тероборону в області, зазначив, що відколи стався напад на українських моряків у Керченській протоці, він отримує масу дзвінків та СМС від небайдужих громадян Херсонщини, зокрема, чоловічої частини населення із запитаннями на кшталт «куди йти?» і «як допомогти?». Особливо багато звернень надходить з районів, які межують з окупованим Кримом, і це є проявом патріотизму і відповідальності мешканців регіону.

За рішенням Парламенту воєнний стан в Україні впроваджено на 30 днів, до 25 грудня.

Читайте також: 

Воєнний стан: як працюватимуть залізниця та банки

Голова ОДА: не розповсюджуйте панічні істеричні настрої

КПВВ з окупованим Кримом працюють, але не для громадян РФ

На Херсонщині запровадили воєнний стан

Фото з архіву ПІК

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину