Pik
Сьогодні, 20 Октября 2020
23.10.2019
459
0

Херсонщина готуватиме кадри для вітчизняної оборонної промисловості

Херсонщина готуватиме кадри для вітчизняної оборонної промисловості

Відповідний тристоронній меморандум підписали сьогодні, 22 жовтня, голова облдержадміністрації Юрій Гусєв, перший проректор ХНТУ Юрій Розов та в.о. генерального директора Державного концерну «Укроборонпром» Роман Бондар.
Партнери мають намір співпрацювати задля забезпечення оборонки кваліфікованими кадрами і збереження трудового потенціалу галузі шляхом працевлаштування випускників херсонського вишу на профільних підприємствах.
Зокрема, у студентів техуніверситету з’явиться можливість ознайомитися зі станом та перспективами розвитку оборонно-промислового комплексу області та країни в цілому. А також – дізнатися про спеціальності, що мають попит на місцевому ринку праці та пов’язані з діяльністю концерну.
Крім цього, згідно з домовленістю підписантів меморандуму, зацікавлені особи зможуть пройти стажування та навчальну практику на оборонних підприємствах південного регіону і отримати іменні стипендії (гранти) для проведення науково-дослідної діяльності в галузі ОПК.
Планується також, що сторони в межах власних повноважень співпрацюватимуть у сфері наукових досліджень, науково-технічної, інноваційно-економічної діяльності тощо.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину