Pik
Сьогодні, 28 Ноября 2020
24.10.2020
671
0

Херсонщина готова до проведення місцевих виборів

Херсонщина готова до проведення місцевих виборів

Про готовність Херсонської області до проведення місцевих виборів розповів сьогодні під час онлайн-брифінгу перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій. 

Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

За його словами, на Херсонщині створено та працюють 58 територіальних виборчих комісій. Вони забезпечені усім необхідним: приміщеннями, транспортом, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, меблями, прапорами, засобами пожежогасіння, сейфами, стендами, аптечками та аварійним освітленням.

Переважна більшість виборчих дільниць області забезпечені вільним доступом для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Крім цього, для громадян, які не здатні самостійно пересуватися, є можливість проголосувати за місцем проживання. Для цього передбачено 1600 малих переносних скриньок, які надані дільничним виборчим комісіям. 

Також Дмитро Бутрій наголосив, що у зв’язку зі значним поширенням коронавірусу в області не менш важливе питання - це безпечне проведення місцевих виборів.

Нагадаємо, що для проведення місцевих виборів на Херсонщині загалом виділено 56 млн 152 тис. грн. На сьогодні субвенція отримана та перерахована місцевим бюджетам області.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину