Pik
Сьогодні, 27 Ноября 2020
20.10.2020
475
0

Херсонщина готова до проведення місцевих виборів

Херсонщина готова до проведення місцевих виборів

Вже цієї неділі, 25 жовтня, українці обиратимуть місцеве самоврядування. Про готовність районів та міст Херсонської області до проведення місцевих виборів доповів перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій.  

Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

Наразі у Херсонській області створено та працює 58 територіальних виборчих комісій. Згідно з постановою ЦВК №117, в області також створено 765 виборчих дільниць: 740 звичайних та 25 спеціальних, зокрема 4 - в установах виконання покарань. 

Переважна більшість виборчих дільниць області забезпечені вільним доступом для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Крім цього, для громадян, які не здатні самостійно пересуватися, є можливість проголосувати за місцем проживання. Для цього передбачено 1600 малих переносних скриньок. 

У зв’язку зі значним поширенням коронавірусу не менш важливе питання для області - безпечне проведення місцевих виборів. За словами Дмитра Бутрія, на здійснення протиепідемічних заходів під час виборчого процесу в Херсонській області загалом виділено понад 1,8 млн грн. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину