Pik
Сьогодні, 18 Червеня 2018
23.05.2018
288
0

Херсонщина: фотоелектростанція, система зрошення та пологове на фермі

Херсонщина: фотоелектростанція, система зрошення та пологове на фермі

На Херсонщині на базі ТОВ Торговий дім «Долинське» (Чаплинський р-н; Хрестівська ОТГ) відбувся Національний День ферми. У цей день тут відкрили фотоелектростанцію, нове пологове приміщення молочно-товарної ферми та запустили сучасну новозбудовану насосну станцію та систему зрошення, передає ПІК з посиланням на ОДА.

«Сільське господарство - це бізнес, що забезпечує нам майбутнє, – запевняє директор ТОВ Торговий дім «Долинське» Володимир Хвостов. – Податки йдуть на розвиток ОТГ, на території якої розташоване підприємство, а це близько 15 млн грн на рік».

У рамках заходу відбулося урочисте відкриття фотоелектростанції потужністю 2МВт. Загальна сума інвестицій – 65 млн грн.

Також було відкрито нове пологове приміщення молочно-товарної ферми, яке розраховане на 217 голів великої рогатої худоби. Сума інвестицій – 30 млн грн. Нове пологове відділення поліпшує умови утримання, роздою для нетелів і для майбутнього розтелення корів, а також дозволить досягти максимального приплоду тварин і покращити їх продуктивність.

Крім того, було запущено сучасну новозбудовану насосну станцію та систему зрошення, керувати якою можна з планшету, на площі майже 1000 га. Інвестиції складають 50 млн грн. Потужність - 1,5 тис квт, створено 240 робочих місць.

Нагадаємо, що у області діє програма відновлення зрошення. За цією програмою з державного бюджету було виділено близько 50 млн грн на реконструкцію зрошувальних систем. Крім того, 20 млн грн виділено з обласного бюджету на розбудову внутрішньогосподарських меліоративних мереж, тобто фермерам залишається придбати лише зрошувальні машини.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
649
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
707
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину