Pik
Сьогодні, 25 Березня 2019
23.05.2018
576
0

Херсонщина: фотоелектростанція, система зрошення та пологове на фермі

Херсонщина: фотоелектростанція, система зрошення та пологове на фермі

На Херсонщині на базі ТОВ Торговий дім «Долинське» (Чаплинський р-н; Хрестівська ОТГ) відбувся Національний День ферми. У цей день тут відкрили фотоелектростанцію, нове пологове приміщення молочно-товарної ферми та запустили сучасну новозбудовану насосну станцію та систему зрошення, передає ПІК з посиланням на ОДА.

«Сільське господарство - це бізнес, що забезпечує нам майбутнє, – запевняє директор ТОВ Торговий дім «Долинське» Володимир Хвостов. – Податки йдуть на розвиток ОТГ, на території якої розташоване підприємство, а це близько 15 млн грн на рік».

У рамках заходу відбулося урочисте відкриття фотоелектростанції потужністю 2МВт. Загальна сума інвестицій – 65 млн грн.

Також було відкрито нове пологове приміщення молочно-товарної ферми, яке розраховане на 217 голів великої рогатої худоби. Сума інвестицій – 30 млн грн. Нове пологове відділення поліпшує умови утримання, роздою для нетелів і для майбутнього розтелення корів, а також дозволить досягти максимального приплоду тварин і покращити їх продуктивність.

Крім того, було запущено сучасну новозбудовану насосну станцію та систему зрошення, керувати якою можна з планшету, на площі майже 1000 га. Інвестиції складають 50 млн грн. Потужність - 1,5 тис квт, створено 240 робочих місць.

Нагадаємо, що у області діє програма відновлення зрошення. За цією програмою з державного бюджету було виділено близько 50 млн грн на реконструкцію зрошувальних систем. Крім того, 20 млн грн виділено з обласного бюджету на розбудову внутрішньогосподарських меліоративних мереж, тобто фермерам залишається придбати лише зрошувальні машини.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину