Pik
Сьогодні, 14 Октября 2019
08.08.2017
437
0

“Херсонобленерго” ігнорує проблеми жителів Щасливцево?

“Херсонобленерго” ігнорує проблеми жителів Щасливцево?

Вчора, 7 серпня, обурені мешканці с.Щасливцеве прийшли в Щасливцевську сільську раду за допомогою у вирішенні питання енергопостачання.

Про це повідомляє Щасливцевська сільрада, передає ПІК.

Проблема в тому, що в Щасливцево по декілька разів на добу відключають електроенергію.

Працівники РЕЗу виїжджають, ліквідують пошкодження, але покращення ситуації не відбувається. Як пояснюють в РЕЗі, ліміт споживання електроенергії перевищується, через що трансформатори виходять з ладу.

Щасливцевська сільська рада вже скала лист-звернення до «Херсонобленерго» і наразі його підписують місцеві жителі, що зіткнулися з перебоями у енергопостачанні.

Раніше, ще у липні, обурені такою ж проблемою мешканці декількох вулиць с.Генічеська Гірка пішли на перекриття центральної дороги Арабатської стрілки.

Та для «Херсонобленерго», офіс якого знаходиться у Херсоні, це, мабуть, не стало доводом для негайного вирішування проблеми. Тоді теж було складено лист від Щасливцевської сільської ради і мешканців Генічеської Гірки до голови правління «Херсонобленерго» Є.М.Сафронова.

Зустріч з головою Щасливцевської сільської ради енергокомпанія назначила спочатку на 31 липня, а потім перенесла, у зв’язку з відпусткою голови правління, на 18 серпня.

«Наразі відомо, що голова правління вже вийшов з відпустки. Ми зателефонували до «Херсонобленегро» з проханням перенести зустріч на найближчий час, – прокоментував Щасливцевський сільській голова Віктор Плохушко. – Секретар нам пояснила, що треба написати ще одне колективне звернення, яке голова правління розгляне і прийме рішення».

Для Щасливцевської сільради важливо, щоб проблеми з енергопостачанням вирішилися якомога швидше, щоб, в том числі, туристи не відчували незручності під час відпочинку.

 «Перебої з енергопостачанням сьогодні – це те, що стримує розвиток Арабатської стрілки.Бо створює проблеми мешканцям і підприємцям, знижує якість послуг, що надаються відпочиваючим, – додав голова сільради Віктор Плохушко. – Якість енергопостачання від місцевої влади не залежить. І ми дуже сподіваємося, що «Херсонобленерго», нарешті, віднесеться професійно до вирішення цієї проблеми і ми у курортному сезоні 2018 року не будемо зіштовхуватися з перебоями енергопостачання, які Арабатська стрілка мала в цьому сезоні».

Раніше ПІК повідомляв про те, що Арабатська стрілка потерпає від дій "Херсонобленерго"

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину