Pik
Сьогодні, 16 Січня 2021
08.08.2017
703
0

“Херсонобленерго” ігнорує проблеми жителів Щасливцево?

“Херсонобленерго” ігнорує проблеми жителів Щасливцево?

Вчора, 7 серпня, обурені мешканці с.Щасливцеве прийшли в Щасливцевську сільську раду за допомогою у вирішенні питання енергопостачання.

Про це повідомляє Щасливцевська сільрада, передає ПІК.

Проблема в тому, що в Щасливцево по декілька разів на добу відключають електроенергію.

Працівники РЕЗу виїжджають, ліквідують пошкодження, але покращення ситуації не відбувається. Як пояснюють в РЕЗі, ліміт споживання електроенергії перевищується, через що трансформатори виходять з ладу.

Щасливцевська сільська рада вже скала лист-звернення до «Херсонобленерго» і наразі його підписують місцеві жителі, що зіткнулися з перебоями у енергопостачанні.

Раніше, ще у липні, обурені такою ж проблемою мешканці декількох вулиць с.Генічеська Гірка пішли на перекриття центральної дороги Арабатської стрілки.

Та для «Херсонобленерго», офіс якого знаходиться у Херсоні, це, мабуть, не стало доводом для негайного вирішування проблеми. Тоді теж було складено лист від Щасливцевської сільської ради і мешканців Генічеської Гірки до голови правління «Херсонобленерго» Є.М.Сафронова.

Зустріч з головою Щасливцевської сільської ради енергокомпанія назначила спочатку на 31 липня, а потім перенесла, у зв’язку з відпусткою голови правління, на 18 серпня.

«Наразі відомо, що голова правління вже вийшов з відпустки. Ми зателефонували до «Херсонобленегро» з проханням перенести зустріч на найближчий час, – прокоментував Щасливцевський сільській голова Віктор Плохушко. – Секретар нам пояснила, що треба написати ще одне колективне звернення, яке голова правління розгляне і прийме рішення».

Для Щасливцевської сільради важливо, щоб проблеми з енергопостачанням вирішилися якомога швидше, щоб, в том числі, туристи не відчували незручності під час відпочинку.

 «Перебої з енергопостачанням сьогодні – це те, що стримує розвиток Арабатської стрілки.Бо створює проблеми мешканцям і підприємцям, знижує якість послуг, що надаються відпочиваючим, – додав голова сільради Віктор Плохушко. – Якість енергопостачання від місцевої влади не залежить. І ми дуже сподіваємося, що «Херсонобленерго», нарешті, віднесеться професійно до вирішення цієї проблеми і ми у курортному сезоні 2018 року не будемо зіштовхуватися з перебоями енергопостачання, які Арабатська стрілка мала в цьому сезоні».

Раніше ПІК повідомляв про те, що Арабатська стрілка потерпає від дій "Херсонобленерго"

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину