Pik
Сьогодні, 06 Квітня 2020
Гаряча новина
31.01.2020
4009
0

Херсонку затримують в Китаї, а допомоги від держави жодної

Херсонку затримують в Китаї, а допомоги від держави жодної

Херсонку Юлію Рудєву затримують у Китаї, а посольство України ігнорує проблеми українки. Про це ПІК розповіла мати Юлії, Ірина Рудєва.

Двадцяти восьми річна херсонка майстер спорту зі стрибків на батуті, трьох кратна Чемпіонка України, єдина з України хто працює у всесвітньовідомому цирку Дю Солей у Китаї, який розташован у місті Ханчжоу, 200 км від Шанхаю 

У Китаї Юлія офіційно працює понад рік. Після нового року повинна була поїхати додому на відпочинок, але поки не судилося. Влада Китаю для продовження візи зібрала паспорти у артистів. Йшов час, паспорти не повертали. Дату повернення постійно переносили. Останній раз обіцяли повернути паспорти 31 січня, але знову термін перенесли на 4 лютого. У цирку працюють артисти з багатьох країн. Американці, канадці, австралійці відразу відреагували за своїх громадян, але тільки не українське посольство.

Як розповіла ПІК мати Юлії, Ірина Рудєва

" - В українському посольстві в Китаї, Юлію відмовились навіть зареєструвати, як особу, що знаходиться там, хоча вона там знаходиться офіційно. 

Я сама телефонувала в посольство в Пекіні і до консульства в Шанхаї і запитала про чартерні рейси, але мені відповили, що ніяких рейсів у них немає.

Чому ви брешете всім українцям, ви нікого не вивозите організовано, люди їдуть самі, ви кинули людей на напризволяще.

В Ухані, в епіцентрі коронавірусу, де вже загинуло офіційно 180 людей, а за останню добу захворіло 2 тис.людей, в бельгійському цирку Франка Драгоне заблокований український акробат, у якого немає шансу виїхати звідти зовсім. Ви йому не допомагаєте навіть не виходите на зв'язок.

Також там багато наших танцівників, балерин, моделей; але наше посольство їм не допомагає, люди їдуть додому самі, і моя донька теж би поїхала, але їй не віддають її паспорт, а держава відмовляється допомагати."

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину