Pik
Сьогодні, 16 Ноября 2018
29.06.2018
856
0

Херсонка втратила всі заощадження з банківського рахунку

Херсонка втратила всі заощадження з банківського рахунку

Поліція Херсонщини просить  громадян бути більш обачними і радить, як  не стати жертвою шахраїв, передає ПІК.

У «Єдиний центр 102» поліції Херсонщини звернулася 55-річна жінка. Вона розповіла, що на мобільний телефон їй зателефонував чоловік та представився працівником одного з банків. Незнайомець повідомив, що банківська картка жінки заблокована та для її розблокування необхідно назвати реквізити. Заявниця назвала данні картки, після чого виявила, що з банківського рахунку зникли усі заощадження.

Поліція Херсонщини закликає бути більш обачними та не довіряти особам, які намагаються дізнатися реквізити ваших банківських карток.

Якщо вам телефонують незнайомці і говорять про заблокування вашої банківської картки та намагаються дізнатися PIN-код картки, CVV код або інші реквізити – це шахрайство.

Співробітники банку ніколи не телефонують клієнтам і не розпитують особисті дані. Якщо ви маєте сумніви, чи дійсно вам телефонує справжній співробітник - запитайте, коли і в яке відділення ви можете підійти, щоб вирішити проблему особисто, а не по телефону. Після цього ви зрозумієте з ким розмовляєте – з шахраєм чи ні.

Читайте також:  Пенсіонерів на Херсонщині надурив псевдолікар

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину