Pik
Сьогодні, 18 Січня 2019
05.02.2018
1675
0

Херсонка у складі гурту «B&B Рroject» підкорює світ бандурою

Херсонка у складі гурту «B&B Рroject» підкорює світ бандурою

Херсонка Тетяна Мазур разом з однодумцями у 2015 році створили колектив «B&B Рroject», основною метою якого є популяризація народних інструментів бандури та баяну. На даний момент кількість переглядів їх відео у YouTube та Facebook перевищує 20 мільйонів, у репертуарі більше 40 композицій, передає ПІК.

Справжній фурор викликала одна з останніх робіт гурту - українська версія найпопулярнішої композиції у світі «Despacito», яка має вже більше 1,2 мільйони переглядів в YouTube.

Їх кавер на саундтрек до серіалу «Гри престолів» увійшов у рейтинг, складений редакторами популярної британської радіостанції Classic FM. Зйомки кліпу проходили у Кам’янець-Подільській фортеці.   

Популярності гурту додали й виступи наприкінці січня цього року у Давосі, де проходив Всесвітній економічний форум. «B&B Рroject» мав концертні виступи в Українському домі в Давосі.

Зараз гурт, в складі якого Тетяна Мазур (бандура), Сергій Шамрай (баян), Костянтин Марко (ударні), Денис Стефанко (електро-контрабас), готується до всеукраїнського туру.

Цікаво, що любов до бандури у Тетяни з дитинства, на цьому інструменті грала й зараз грає її мати – Наталія Мазур, яка викладає у Херсонському музичному училищі та створили ансамбль бандуристів при ньому.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину