Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2019
27.07.2016
230
0

Херсонгаз більше не надаватиме абонентам послуги з обслуговування систем газопостачання

Херсонгаз більше не надаватиме абонентам послуги з обслуговування систем газопостачання

До уваги споживачів природного газу!

Втратили чинність нормативні документи, якими тільки для підприємств з розподілу природного газу, яким є і ПАТ «Херсонгаз», було визначено обов'язок по проведенню безоплатного для побутових споживачів планово-технічного обслуговування (надалі - ПТО) систем газопостачання та газового обладнання в приватних житлових будинках та квартирах багатоповерхового житлового фонду (Постанова Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 442 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України").

На виконання вимог чинного законодавства, ПАТ «Херсонгаз» припиняє виконувати передбачені раніше договорами на постачання природного газу роботи з ПТО систем газопостачання та газового обладнання побутових споживачів.

Відтепер ПТО системи газопостачання приватного будинку або газопроводів і обладнання в окремій квартирі повинно бути забезпечено власником (балансоутримувачем та/або орендарем (наймачем)) виключно шляхом укладання договору з будь-якою юридичною особою, яка має відповідні дозволи на проведення даних робіт, отримані у Державних органах влади.
Про це повідомила прес-служба Херсонгаз.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину