Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
26.12.2017
983
0

Заява Херсонгазу з приводу встановлення лічильників

"Херсонгаз" розповів про лічильники

Прес-служба  ПАТ  "Херсонгаз" звернулася до мешканців     області (які  використовують  газ  для    приготування   їжі  і  не мають   лічильників  газу)  з приводу публікацій у ЗМІ про   те, що   за рішенням  Верховної   Ради  України  від 21.12.17   ПАТ Херсонгаз  більше не буде встановлювати  лічильники  газу, передає ПІК.

«Доводимо до  відома усіх споживачів природного газу, які ще не мають    газового лічильника, але вже  могли  прочитати неправдиву інформацію, офіційну інформацію від оператора газорозподільних систем Херсонської області   -  Публічного акціонерного товариства   «Херсонгаз», - йдеться у повідомленні.  - У Херсонській області не проводилася і не проводиться установка загальнобудинкових  лічильників    газу».

На сьогодні у зв'язку із тимчасовою відсутністю лічильників газу на   підприємствах - виробниках, ПАТ Херсонгаз знизив темпи  установки   лічильників газу, але не припинив їх.

Отже  усі  споживачі природного газу, які мають  тільки плиту, будуть  забезпечені індивідуальними приладами обліку за рахунок   тарифу на    розподіл  газу в  Херсонській області.

ПАТ  Херсонгаз звертається  до мешканців області  не  сприймати      фіктивні   повідомлення  та, в разі потреби,  звертатися  за  роз'ясненням або  консультацією   безпосередньо до  підприємства  за допомогою онлайн-зв’язку,   електронної  пошти або  телефоном.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину