Pik
Сьогодні, 21 Июля 2018
11.12.2017
395
0

Херсонгаз різко знизив темпи повірки лічильників газу

Херсонгаз різко знизив темпи повірки лічильників газу

«Херсонгаз»    значно знизив    темпи  повірки  лічильників   газу  наприкінці  2017 року  через   відсутність обмінного  фонду лічильників. Про це передає ПІК з посиланням на прес-службу «Херсонгазу».

Щороку  підприємство    безкоштовно    для абонентів   проводить  повірку   побутових  лічильників  газу  у кількості   35-45 тис.  приладів. І кожного  року    загальна  цифра  зростатиме   на  5-7  тисяч лічильників.

Стандартний    інтервал  повірки  лічильника   відповідно до  паспортів   приладів становить  5-8 років, протягом  2017 року   вже повірено  понад   34 тис. лічильників , проте     виявлено  значну кількість    приладів, що не пройшли повірку   -  вибраковані.  Кількість   таких  приладів становить   понад   2,5  тис.   або   майже  8%  відсотків  від загальної кількості повірки.

На  місце    забракованого приладу   підприємство має  встановити   новий лічильник  за свої  кошти, навіть  якщо   вибракуваний лічильник  був власністю    споживача. Проте через    велику кількість  вибраковки  та    різницю в типах лічильників   у підприємства на сьогодні немає  коштів на придбання  лічильників    -  так  званого  обмінного  фонду.

Через  це     ПАТ  Херсонгаз    вимушено    знижає    кількість лічильників, що знімаються на періодичну повірку,  до кінця   2017 року, оскільки відсутні  кошти   для придбання поповнення обмінного фонду лічильників на 1000   штук.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину