Pik
Сьогодні, 25 Січня 2021
11.06.2019
1023
0

Херсонець Проценко увійшов у світовий топ-лист сезону зі стрибків у висоту

Херсонець Проценко увійшов у світовий топ-лист сезону зі стрибків у висоту

9 червня відбулись змагання у Релінгені, за результатами яких сформовано світовий топ-лист сезону зі стрибків у висоту, повідомляє Федерація легкої атлетики України, передає ПІК.

Серед жінок очолила світовий топ-лист сезону зі стрибків у висоту Ірина Геращенко. Вона з першої спроби подолала 1,99 метрів, тим самим поліпшивши особистий рекорд і виконавши олімпійський норматив у Токіо-2020. Після цього Ірина спробувала свої сили на висоті 2,01 м, проте поки що подолати і їх не вдалося.

У секторі для стрибків у висоту виступала також Юлія Чумаченко. З результатом 1,92 м вона стала третьою.

Читайте також: «Прибрежний» на Херсонщині приймає всеукраїнські збори легкоатлетів

Перша четвірка зі стрибків у висоту серед чоловіків завершила змагання з результатом 2,22 метри. При цьому троє з них подолали їх з першої спроби. Переможця і призерів визначали за кількістю спроб на попередній висоті – 2,18 м. Британець Том Гейл пройшов свій шлях безпомилково і переміг. Віктор Лонський використав дві спроби на 2,18 і став другим. А Андрій Проценко подолав їх з третьої спроби і замкнув трійку призерів.

прижок

 

с тренером

Нагадаємо, сезонні тренування членів легкоатлетичнї збірної України відбувалися, у тому числі, й на сучасній спортивній арені у “Прибрежному” (Лазурне, Херсонська область).

На фото: Андрій Проценко у "Прибрежному"

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину