Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
25.06.2019
591
0

Херсонець просить допомогти морякам, ув’язненим у Лівії

Херсонець просить допомогти морякам, ув’язненим у Лівії

«Друзі мої, я молю вас! Це не фейк, це наш родич, якого чекає вдома дружина, мама і за яким плачуть кожен день його діти», - такими словами почав своє звернення до всіх небайдужих херсонець Віталій Войташенко.

Чоловік просить знайомих і незнайомих йому людей проголосувати за електронну петицію на адресу Адміністрації Президента України. Звернення стосується долі 14 українських моряків, які вже два роки перебувають у тюрмі в Лівії. У квітні 2017 судно «Рута», яке було під прапором України з портом прописки Одеса, захопили лівійські військові. Екіпаж танкера звинуватили у контрабанді нафтопродуктів, але судно йшло з ремонту на своє перше завантаження, до порту Звара, і на його борту взагалі було порожньо.

За словами родича одного з в’язнів, моряків утримують у нелюдських умовах, жахливій антисанітарії.

- Сплять на підлозі, постійно потребують води, їжа жахлива. Загалом вони просто намагаються вижити ці два роки, - зазначає Віталій Войташенко.

Також чоловік повідомив, що у моряків відібрали і знищили всі документи, а судно з не зрозумілих причин знаходиться вже в Мурманську. Родичі членів екіпажу неодноразово зверталися до Адміністрації Президента України, але це не допомогло. Тепер вони надіються на підтримку новообраного Гаранта Конституції Володимира Зеленського.

-Я всіх прошу проголосувати за петицію в Адміністрацію Президента, це наш останній шан виправити і звернути увагу на ситуацію. Не бійтеся залишати свої данні, вони ніде не відображатимуться, - звертається до всіх небайдужих родич моряка.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину