Pik
Сьогодні, 01 Октября 2020
24.06.2019
878
0

“Херсонелектротрансу” виділили кошти на зарплати та електроенергію

“Херсонелектротрансу” виділили кошти на зарплати та електроенергію

Депутати Херсонської міської ради після тривалих дискусій 21 червня проголосували за внесення змін до Програми розвитку електротранспорту та за виділення КП “Херсонелектротранс” коштів на погашення боргів за електроенергію та зарплати, передає ПІК.

Змінами до Програми передбачається внесенння у документ строки про погашення боргу у 9 мільйонів гривень, який тягнеться за підприємством з 2011-2013 років. З них 5 мільйонів – це ПДВ, а 4 мільйони – це штрафи за невчасну сплату податків.

За словами керівника КП “Херсонелектротранс” Єгора Устінова, фактично ці кошти не виділені, але вони є у Програмі, тобто міська рада та підприємство декларують, що колись борги, які виникли багато років тому, будуть погашені.

"Це останній борг, який є у підприємства. Його важливо було зафіксувати у контексті спіпраці з ЄБРР по придбанню нових тролейбусів", - пояснив Єгор Устінов.

Також депутати підтримали зміни до бюджету, у тому числі 16 мільйонів гривень компенсації КП “Херсонелектротранс” за перевезення пільгових категорій. Ці кошти підуть на погашення заборгованності за електроенергію та на виплату заробітної плати.

За день до сесії Єгор Устінов окреслив ризики, які можуть виникнути, якщо депутати не підтримають виділення 16 мільйонів гривень підприємству: “Через регулярні несвоєчасні розрахунків міста з «Херсонелектротранс» вже на сьогодні ми маємо півторамісячну заборгованість по оплаті за електроенергію і, практично, місячну заборгованість із зарплати. Підприємство попереджено про відключення електроенергії вже з наступного тижня. Наші працівники, які звикли за три останні роки отримувати зарплату вчасно, не готові опинитися без грошей. Нам загрожує масовий відтік кадрів, перші ознаки якого ми вже відчуваємо. Якщо нас не відключать від електрики (ми ведемо переговори про це з обленерго), то з понеділка у нас вже зменшиться випуск тролейбусів через брак персоналу. Тому виділення запланованих коштів не просто важливо, а життєво важливо для Херсона і херсонців”.

Цікаво, що виділеної суми все одно не вистачить для того, щоб підприємство працювало стабільно хоча б до кінця року.

“Навіть при виділенні зазначеної суми, на тлі зростання тарифів, початку відпускної кампанії, нам вистачить її до вересня, а наступна бюджетна сесія буде тільки в жовтні”, - попередив Устінов.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину