Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
03.04.2018
1052
0

«Херсонелектротранс» витратить ресурс на пам’ятник тролейбусу

«Херсонелектротранс» взявся робити пам’ятник тролейбусу

Пам’ятник тролейбусу вирішив поставити у Херсоні депутат міськради та керівник КП «Херсонелектротранс» Єгор Устинов, передає ПІК

«Місцем для нього стане зелена зона в районі нашого підприємства – там зараз активно проводяться ремонтні роботи», - повідомив Устинов. Пам’ятник зроблять з «решток» машини, які реанімують майстри підприємства.

Як зазначив директор КП, побачити цей пам’ятник можна буде до річниці підприємства, яке відзначатимуть в червні або на день міста. Устинов називає цей пам’ятник «пам’ятником трудязі-тролейбусу».

Під постом розгорнулась дискусія з приводу встановлення такого пам’ятника.

Одні підтримують таку ідею: це може стати об’єктом, який зацікавить туристів та прикрасить місто. 

Інші запитують, чи варто витрачати ресурс комунального підприємства, яке дотується з бюджету, на виготовлення такого пам’ятника – адже відволікаються від роботи фахівці, які мають ремонтувати рухомий склад.

Також звертають увагу, що тролейбуси не виготовляють у Херсоні, мова йде про "російський металобрухт", тому в чому сенс ставити пам’ятник тролейбусу, яка саме  місцева прив'язка? Та й чи стане місце, обране для об'єкту, зручним для туристів та херсонців  - коментують під постом. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину