Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2019
21.07.2016
244
0

Херсон заявив про себе у «Битві міст»: чекаємо результатів

Херсон заявив про себе у «Битві міст»: чекаємо результатів

Львів, Київ,Дніпро, Одеса, Харків,Херсон - 6 міст вчора в прямому ефірі UΛ:Перший доводили, що саме вони гідні приймати наймасштабнішу міжнародну подію, пісенний конкурс Євробачення -2017.

Наше сонячне місто Херсон приїхали в столицю представляти мер Херсона Володимир Миколаєнко, очільник Херсонщини Андрій Гордєєв.

А поки в Києві підходила черга заявити про себе Херсону, біля будівлі міськради тримали кулачки за рідне місто небайдужі мешканці. Приєднався до них, повболівати і відомий співак, переможець «Ікс-фактору» Віктор Романченко.

За жеребкуванням Херсон представляв себе останнім. Наша команда, звісно, хвилювалася, бо на їх плечах була вкрай важлива місія. І херсонців, які біля екранів телевізорів, біля міськради переживали за своє місто, не підвели.

Херсон зміг донести,що незважаючи на те, що ми порівняно з іншими, невеличке місто, але ми можемо конкурувати.

Відео з соцмережі:

«Дайте нам тільки один шанс і ми ним скористаємося на повну. Ми здатні приємно здивувати», - був основний меседж нашої команди. Андрій Гордєєв додав, що з різних бюджетів ми готові акумулювати 200 млн грн на інфраструктуру Херсона.

Підготували й гарну відео-презентацію про унікальну красу нашого мальовничого краю. А херсонці в прямому включені довели, як щиро ми любимо і вболіваємо за місто і , що ми готові зробити усе можливе, аби Євробачення пройшло саме у нас.

Опісля в фейсбук мер Херсона поділився враженнями та сподіваннями від «Битви міст».

«Дякую вам всім за підтримку. Я хвилювався, думаю, ви помітили. Але це був наш шанс розповісти про Херсонщину. І ми ним скористалися! Тримаємо кулачки, аби потрапити до фіналу! Так, ми маленькі, у нас проблеми з інфраструктурою, але саме такі міста, як наше, і є справжня Україна.

Остаточне рішення за Кабміном в п'ятницю. Вболівайте за Херсон. Окремо хочу подякувати Віктору Романченко. Він є уособленням здійснення наших мрій!», - написав Володимир Миколаєнко.

Чекати залишилось зовсім трішечки. Вже в п`ятницю стане відомо, які ж два міста вийдуть у фінал і будуть змагатися за право приймати Євробачення. А ми ж віримо і вболіваємо за рідний Херсон, який вартий найкращого!

Повне відео презентації Херсона: 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину