Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
12.11.2016
283
0

Херсон прощается со Святославом Могилевским

Херсон прощается со Святославом Могилевским

В субботу, 12 ноября, пройдет церемония прощания со Святославом Могилевским, сообщил на своей страничке в соцсети Фейсбук Дементий Белый.

«Прощание со Святославом Могилевским состоится завтра, в субботу 12 ноября в 13-20 по адресу Нефтяников, 40 (там дом для панихид)», - написал Д.Белый.

Херсонцы рассказывают о Святославе Могилевском 

В соцсети Фейсбук херсонцы публиковали посты и комментарии, посвященные этому незаурядному человеку.
«Как жалко...Его проект "ТРОХИ ОСОБИСТОГО" многим глаза открыл, когда о майдане еще и не задумывались.Мне - в том числе», - прокомментаровал Dmitry Bondarenko.
«Очень жаль, уникальная, яркая личность. Мы с ним несколько лет работали, воспоминания о Святославе только добрые и светлые...», - отметила Anna Osolodkina.
«Він був мені другом останні 25 років», - написал Геннадий Чуйко.
«Сумую. Мені подобалися його думки та аналітика. Останній ефір він погано виглядав, та говорив про нашу онколікарню і погане обладнання у цьому закладі. Вважав, що на всяку дурню область виділяє гроші, а першочергово потрібно дбати про здоров,я людей», - рассказала Kateryna Pushkareva.
Трогательный пост Святославу Могилевскому посвятила журналистка Марина Савченко. «Мені пощастило пліч-о-пліч працювати з цією унікальною особистістю, ще зовсім "зеленою" проходила школу життя на ТРК ВТВ плюс, а він, вже досвідчена, начитана, прозорлива людина, проходив свої університети - ставав телеведучим, улюбленцем десятків тисяч... Це для нього могли притарабанити на канал 10 томів класика і відро персиків... За правду, за особисту позицію, яку ніс з екрану. Це про його черговий випуск ледь не на кожній зйомці доводилось чути або ахи, або охи, а ще передайте отому - те-то..., але байдужих до нього не було. Багато хто думав, що Могилівський такий суворий, навіть в чомусь жовчний чоловік, бо ж у передачі своїй роздав пілюлі всім, хто на того заслужив. І мало хто знає - Могилівський був доброю і навіть - занадто доброю людиною», - написала Марина Савченко.

Как ранее сообщал "ПИК", в Херсоне умер аналитик ТРК "ВТВ+" Святослав Могилевский

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину