Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
08.06.2016
180
0

Херсон подарував білозерським школярам незабутні враження

Херсон подарував білозерським школярам незабутні враження

Початок літа для білозерських дітлахів, як і обіцяв голова обласної ради Андрій Путілов, виявився насиченим.

Сьогодні учні 5-9 класів з Олександрівської, Станіславської, Широкобалківської, Томінобалківської шкіл, приїхали за враженнями і новими знаннями в Херсон.

Пізнавальну екскурсію нашим славним містом корабелів для дітлахів організувало ГР "Відродження" за підтримки голови облради Андрія Путілова.

Серед дітей, які з задоволенням приїхали знайомитися з Херсоном, талановиті школярі, активісти,відмінники,переможці олімпіад. Учні з нетерпінням чекали на подорож, і з захопленням ділилися своїми очікуваннями від екскурсії.

"Ми бажаємо побільше дізнатися про Херсон і підвищити свої оцінки з історії", - наперебій говорили учні.

Дітки зізнаються, що в Херсон приїжджають з батьками здебільшого погуляти, розважитись, відвідати торгівельні центри. А ось настільки близько з нашим містом знайомитись їм ще не доводилось.

Учні пообіцяли уважно слухати і обов'язково поділитися новими знаннями з друзями та однокласниками.

"Ми весело і з користю проводимо час. Фотографуємось, дізнаємося про історію Херсона. Діткам потрібно розвиватися і знати історію рідного краю", - ділиться вчитель Тетяна Гонта.

Почали мандрівку діти з Краєзнавчого музею, де екскурсоводи підготували немало історичних цікавинок. Музей дуже вразив учнів, особливо опудала тварин. Школярі відвідали визначні місця, пам'ятки , яким пишається наше місто. Завітали до Свято-Катериненського собору, побували на набережній і т.д.

Наступного дня знайомитись з Херсоном приїдуть й учні з інших шкіл Білозерського району, яких також чекають незабутні враження.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину