Pik
Сьогодні, 30 Травня 2020
21.02.2018
1562
1

Херсон зупинив «руську весну» - брати Капранови

Херсон зупинив «руську весну» - брати Капранови

Презентуючи на відкритій зустрічі у Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва імені Лареньова свою книгу «Майдан. Таємні файли», брати Капранови розповіли про роль Херсона у відносинах України та Росії після Майдану, передає ПІК.

«Зіркою №1 виглядає Херсон, тому що саме в Херсоні був зламаний хребет проекту «руська весна». Саме Херсон став корком, який заткнув з одного боку Крим, а з іншого боку – розірвав Одесу й Донецьк і не дав цій «раковій пухлині» розповсюдитися», - зазначили брати Капранови.

Окрім того, вони розповіли, що для багатьох в Україні є несподіванкою те, що саме Херсон зупинив в країні проект «руської весни». Й тому, брати Капранови ще раз наголосили, що саме жителі Херсона власними руками переламали хребет «руської весни».

Зазначимо, що зустріч братів Капранових з херсонцями відбувається у межах проекту «Популяризація української книги», ініційований Андрієм Путіловим. Проект передбачає візити відомих діячів культури України та передачу українських книг у бібліотеки області.

Новини по темі

Коментарі

Владислава, 22.02.2018
Чому "руська весна". Нам несли "русскую вєсну".

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину