Pik
Сьогодні, 27 Ноября 2020
21.07.2018
1106
0

Херсон знов залишився без бюджету участі

Херсон знов залишився без бюджету участі

На сесії міськради, яка відбулася 18 липня, на розгляд були винесені аж 2 Проекту бюджету участі – вже відомий громадськості Проект Андрія Дмитрієва та "новий", запропонований депутатом Євгеном Назаряном, повідомляє «Політична Херсонщина», передає ПІК.

Незважаючи на те, що відрізняються документи лише в деталях, ні той, ні інший не підтримала депутатська більшість.

Як не парадоксально, проекти набрали майже однакову кількість голосів: Запропонований Дмитрієвим – 25 за, запропонований Назаряном – 24 за.

Такою ситуацією дуже стурбована міська Громадська рада, адже Херсон залишився останнім обласним центром в Україні, де ще не функціонує бюджет участі. Ми взяли коментар з цього приводу у голови ГР, керівника ГО "Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень" Олександра Мошнягула.

"Це абсолютно деструктивна позиція депутатського корпусу, який не може знайти консенсус у питаннях, що стосуються інтересів громадськості. Ухвалення бюджету участі не можна відкладати. Ми вважаємо, що вихід з даної ситуації один: ініціатором прийняття документа повинна виступати громадськість, яка проведе консультації з усіма депутатськими фракціями, пояснить їм важливість даного документа", – прокоментував Олександр Мошнягул.

За його словами, необхідний діалог між міським головою, депутатським корпусом та громадськістю, який призведе до прийняття такого важливого для міста документа.

Нагадаємо, що даний механізм вже успішно впроваджений в районному центрі – місті Каховці, а також в Кочубеївські об'єднаної територіальній громаді, де буквально днями обрали проекти, які будуть реалізовуватися в 2018 році.

Хто з депутатів голосував за проект Андрія Дмитрієва.

 1

2

3

Хто з депутатів голосував за проект Євгена Назаряна.

4

5

6

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину