Pik
Сьогодні, 28 Вересня 2020
29.06.2019
1344
0

Херсон вперше був представлений окремою колоною на Марші Рівності (фото)

Херсон вперше був представлений окремою колоною на Марші Рівності (фото)

Херсонські ЛГБТКІ активісти побували на Марші рівності

У неділю, 23.06.19 у Києві пройшла найвільніша подія року «Маша рівності» за права ЛГБТКІ спільноти. Основна мета акції – наголосити на необхідності дотримання прав людини та рівні можливості без превілеїв.

У Марші Рівності прйняло участь близько 8000 людей, це представники ЛГБТКІ спільноти та дружні до ЛГБТКІ громадяни. Гаслом події було «Свобода. Єдність. Боротьба»

До мирної ходи приєдналися не лише представники ЛГБТ-спільноти, але й усі охочі, які прагнуть дотримання прав людини в Україні. На демонстації було задіяно понад 17 організованих колон , одніє з них була колона «Херсонський КВІР» , учасниками_цями якої були активісти_ки Херсонської Благодійної організації «Інша», ІОЦ «За рівні права», та окремі активісти й активістки.

Херсонські активісти_ки вийшли з плакатами « Цензурований протест?» (проти цензури плакатів з боку поліції), «Толерантність – новий чорний»; «Ненависть має один колір- Любов має безліч кольорів»; « Хорош обіцянок» та іншим яскравими гаслами.

Марш розпочався о 10:00 ранку та закінчився о 11:30. Учасники ходи пройшли маршем від Оперного театру до бульвару Тараса Шевченка, через площу Льва Толстого до станції метро «Театральна».

Основні цьогорічні гасла учасників Маршу рівності були: «Наша традиція – це свобода!», «Права людини понад усе!», «Моє місто-місто вільних»!

Як каже Марина Усманова, голова БО «Інша», кілька разів були спроби нападу на першу колону ходи. Також, невідомі намагалися влаштувати закидання активі нім кондомамии набитими фекаліями , проте поліція вчасно зреагувала та вилучила «боєприпаси» .

Уся територія проведення Маршу рівності була перекрита металевим парканом та живою загорожею задля забезпечення порядку та уникнення сутичок. За повідомленнями правоохоронців, під час ходи затриманих не було . 

Представники Національної поліції України я оперативно реагували будь-які провокації з боку противників.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину