Pik
Сьогодні, 15 Октября 2019
29.06.2019
959
0

Херсон вперше був представлений окремою колоною на Марші Рівності (фото)

Херсон вперше був представлений окремою колоною на Марші Рівності (фото)

Херсонські ЛГБТКІ активісти побували на Марші рівності

У неділю, 23.06.19 у Києві пройшла найвільніша подія року «Маша рівності» за права ЛГБТКІ спільноти. Основна мета акції – наголосити на необхідності дотримання прав людини та рівні можливості без превілеїв.

У Марші Рівності прйняло участь близько 8000 людей, це представники ЛГБТКІ спільноти та дружні до ЛГБТКІ громадяни. Гаслом події було «Свобода. Єдність. Боротьба»

До мирної ходи приєдналися не лише представники ЛГБТ-спільноти, але й усі охочі, які прагнуть дотримання прав людини в Україні. На демонстації було задіяно понад 17 організованих колон , одніє з них була колона «Херсонський КВІР» , учасниками_цями якої були активісти_ки Херсонської Благодійної організації «Інша», ІОЦ «За рівні права», та окремі активісти й активістки.

Херсонські активісти_ки вийшли з плакатами « Цензурований протест?» (проти цензури плакатів з боку поліції), «Толерантність – новий чорний»; «Ненависть має один колір- Любов має безліч кольорів»; « Хорош обіцянок» та іншим яскравими гаслами.

Марш розпочався о 10:00 ранку та закінчився о 11:30. Учасники ходи пройшли маршем від Оперного театру до бульвару Тараса Шевченка, через площу Льва Толстого до станції метро «Театральна».

Основні цьогорічні гасла учасників Маршу рівності були: «Наша традиція – це свобода!», «Права людини понад усе!», «Моє місто-місто вільних»!

Як каже Марина Усманова, голова БО «Інша», кілька разів були спроби нападу на першу колону ходи. Також, невідомі намагалися влаштувати закидання активі нім кондомамии набитими фекаліями , проте поліція вчасно зреагувала та вилучила «боєприпаси» .

Уся територія проведення Маршу рівності була перекрита металевим парканом та живою загорожею задля забезпечення порядку та уникнення сутичок. За повідомленнями правоохоронців, під час ходи затриманих не було . 

Представники Національної поліції України я оперативно реагували будь-які провокації з боку противників.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину