Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
14.02.2019
699
0

Херсон відвідав кандидат у Президенти України Сергій Носенко

Херсон відвідав кандидат у Президенти України Сергій Носенко

Зустріч з кандидатом у Президенти України Сергієм Носенко відбулася у Першому креативному просторі Hubway, повідомляє ПІК.

Довідка: Сергій Носенко – 49 років, народився в Києві у простій сім’ї. Батьки – освітяни. Після школи вступив до Київського політичного інституту за спеціальністю «Інженер- системотехнік». У 80-х пішов у бізнес, пропрацював майже 20 років з однією із французьких компаній, яка займалася страховим фінансовим бізнесом. Потім пішов в інвестиційний бізнес, зацікавившись інвестуванням компаній в різних сферах економіки. Понад десять років тому став одним із засновників американської інвестиційної компанії, де працює й понині. Взяв участь в успішних інвестиційних проектах у 30 країнах.

1

Сергій Носенко працює в закордонному бізнесі із залучення інвестицій. Мешкає у Києві, але більшість часу перебуває в Нью-Йорку, у чи не єдиній у компанії з українським корінням, яка має фінансову ліцензію для роботи з інвесторами на американському ринку. Від херсонської громадськості гість не приховував – політика суто нова для нього справа і йти у Президенти рішення прийняв спонтанно. Мета – амбітна, мотивація – проста: поділитися досвідом, здобутим під час роботи в інвестиційному бізнесі за кордоном, який може бути дуже цінним для України.

"Ніколи не ставив собі завдання бути публічною особою, шукати славу або щось подібне. Але останні події, останнє десятиліття, показують, що в нас країна не може самостійно обрати якийсь шлях, який веде до розвитку. Тому першим моїм кроком в публічній діяльності було створення громадської організації, яка називається "Розвиток". Основними цілями і завдання цієї організації були якраз популяризація економічних ідей, які ми в процесі творення наших компаній, бізнесу, розвитку, економічних відносин з Європою, США, ці знання які ми здобули там, хотіли донести до людей, розповісти про досвід успіху, показати, що українці – це нація, які можуть бути рівними і кращими у світі. На мій погляд, цього якраз не вистачає нашим політикам, усвідомлення самостійності", - зазначив Сергій Носенко.

4

На думку кандидата в Президенти, проблема України в тому, що політичні проекти не мають системності, адже більшість із них з’являються під ті чи інші вибори і зникають. Сам же він має не збирається обмежуватися балотуванням у Гаранти, на меті має створити право-ліберальну політичну силу, яка об’єднає перспективних співвітчизників, яким не байдуже майбутнє країни.

"Після Майдану 2014 року всі сподівалися на те, що ми переходимо до нового, якісного етапу в політиці, але, на мою думку, цей процес якщо і відбувається, то дуже повільно. І якраз моє рішення прийти в політику пов’язане з бажанням донести свій власний досвід. Зараз багато людей їздять в Америку, на Захід, в Європу, Азію, але я не тільки туди їжджу, а стикаючись там з побутовими моментами, відчуваю, що саме треба зробити в нашій країні для того, щоб рухатися вперед, на рівні з передовими країнами, приміром, США.

В основі американської системи управління лежить бажання заробляти гроші, вигоду для своїх громадян, у нас же держава будувалася на якихось ідеологічних засадах, приміром, дружимо ми з якоюсь країною чи ні, але, на мій погляд, це вже вторинні речі. Основна проблема України – відсутність у державного управлінця розуміння для чого він знаходиться на своїй посаді, він не думає про те, яким чином дати людям розвиватися, він заточений на те, щоб заборонити, не пустити, перевірити, покарати, в Америці ж службовець навпаки він думає, яким чином заохочувати людей – отримувати освіту, подорожувати, бути клієнтами страхових компаній, банків, тому що це є основою для внутрішнього ринку. Своє завдання я бачу в тому, щоб запросити всіх людей вільного ринку до конкуренції, розвитку державних інституцій по-новому, зібрати в Україні право-ліберальний проект і вже на вибори, які відбуватимуться в жовтні, йти єдиною командою, заходити в Парламент і там починати змінювати країну – будувати дороги, аеропорти і заводити гроші", - зазначив кандидат у Президенти.

3

Одним із перших кроків, який має зробити новий Президент, повинна бути реформа у сфері оподаткування в країні. Приміром, США чудово живе без ПДВ, податки там сплачуються раз на рік, після чого бізнес і громадяни забувають про декларації і збори і спокійно працюють. На думку Носенка, українська фіскальна система – це монстр, який не продукує розвиток економіки.

"Ми повинні згуртуватися і разом починати змінювати державу, вчитися заробляти, запрошувати інвесторів і казати, що в Україні працювати краще, ніж будь-де. У нас є люди, у нас є географія, вигідна з точки зору бізнесу. Але всі ці проблеми системного характеру – відсутність реформ, закритість, бюрократизація, зарегульованість, вони не дають потенціалу, який в нас є, стартувати", - каже він. 

Після змістовного виступу кандидат на посаду Президента України відповів на запитання херсонців, які прийшли на зустріч, зокрема, щодо його позиції з окупованим Кримом. На думку Сергія Носенка, втрачені території Україна поверне, хоча й не факт, що це буде швидко.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину