Pik
Сьогодні, 03 Червеня 2020
14.08.2019
884
0

Херсон та ЄБРР. Вирішується питання чи надасть банк Херсону кредит на придбання 50 тролейбусів.

Херсон та ЄБРР. Вирішується питання чи надасть банк Херсону кредит на придбання 50 тролейбусів.

Наша редакція збирає думки експертів з питань економіки та ЖКХ Херсону, можливості, перспективи та пріоритети.
Перший до кого вирішили звернутись – Юрій Рожков, депутат Херсонської обласної ради, голова комісії ЖКХ.
Херсон моєї мрії - це місто щасливих людей, - Юрій Рожков

Юрій Рожков відомий успішний промисловець, бізнесмен не лише в Херсоні, Україні, а й далеко за межами. Його сміливо можна назвати людиною світу, бо створив успішні виробництва в багатьох країнах і конкурує зі світовими виробниками. Він роботодавець, який забезпечує не лише гідною платнею свій трудовий колектив, а й наповнює у тому числі міський бюджет.

Тож Юрія Рожкова впевнено можна назвати експертом з економіки та питань транспорту та ЖКХ, людиною господарчого складу, для якого ефективність на першому місці.
До того ж треба зважити і на його 25-ти річну діяльність мецената і справжнього благодійника, він публічний, відвертий і при цьому репутацію має абсолютно чистої людини.

На наш погляд в його особі ми маємо професійного експерта з питань раціональності, доцільності, ефективності та соціальної справедливості в питаннях не лише транспорту та економіки Херсону.

Тому наша редакція вирішила поставити низку питань-консультацій з приводу наприклад якби він був керівником херсонської міськради та виконкомом чи підписав би контракт з ЄБРР на 13 млн євро для придбання 50 тролейбусів? Або як він би рекомендував депутатам розв'язувати ці питання?
І ось думка фахівця:
Юрій Рожков:
« Я б не спішив витрачати бюджетні кошти. По-перше - це кошти херсонців, бо навіть пенсіонери сплачують податки до бюджету, тому кожна народна копійка повинна витрачатися дуже виважено.
По-друге: увесь світ сьогодні переходе на електробуси, бо це на 15% економніший вид транспорту ніж наприклад тролейбус. Він екологічний, що важливо для здоров’я містян. Електробус це не лише транспорт Лондону, Берліну, Мюнхену, інших міст світу, це вже транспорт Львова, Києва, а Херсон чому ще ні?.
Виробник електробусів - у Мінську, (Білорусь). Вони дуже комфортабельні, маневрові та економічні.

А що таке тролейбуси?
Це перш за все обмеження руху. Наприклад, доїхав до «Фабрики», а далі в Зеленівку треба маршруткою добиратися, бо їде тролейбус тими маршрутами – де прокладена електротраса для його руху.

По друге - саме електромережа вже застаріла, нависає над містом десятиліттями вздовж доріг. Крім того це ще стовпи, які теж нагадують про свою певну зношеність, бо знаємо неодноразово від буревіїв падали ці конструкції. Тобто ще зовсім не багато часу і треба міняти і це все застаріле забезпечення руху тролейбусу.
А це знову величезні кошти.

Тобто для мене переваги очевидні: комфорт пасажирів в самому транспорті, комфорт пересування пасажирів і транспорту, ціна та екологія – ось вам і переваги.

Електробус маневрений, він без підзарядки може їхати 20 км містом у будь-якому напрямку, а в часи пік взагалі може змінити маршрут для зручності пасажирів, і головне - в питанні якості, комфорту, екологічності та ціни - кращого сьогодні транспорту в світі ніхто не вигадав. З електробусами на маршрутах і ціни на проїзд були б прийнятні як для містян так і комунального господарства Херсону.

Але це лише моя думка, моє бачення, і тому я б не спішив ні в якому питанні. Спочатку вивчив би всі переваги, а тоді вирішив би остаточно, що краще і вигідніше херсонцям, платникам податків і наповнювачам бюджету міста.
Тому я б саме так вирішував це та інші питання.»
Кор.:
а чи готові ви як успішний бізнесмен з європейським досвідом, провести курс економічної грамотності, поділитися досвідом з підприємцями, бізнесом, молоддю, що прагне себе знайти?

Юрій Рожков:
- я із задоволенням ділюся досвідом, кожному – хто має таке бажання.
На нашому підприємстві школярам показую і розказую простою мовою складні питання організації бізнесу, виробництва, і т.і.. Бо вважаю, що закінчуючи школу – діти вже розумітимуть чого хочуть, яку професію обирати. І саме такі екскурсії і зустрічі, дасть Бог, допоможуть комусь із них у житті.
То ж кому цікаво, хто чогось прагне досягти - готовий віддати свій досвід, запрошуйте, все чого я пройшов за 30 років в бізнесі – навчу, розкажу, поділюся, щоб активні, готові йти саме в бізнес-сферу херсонці, пройшли шлях до успіху швидше ніж я.

Моя мрія і розуміння життя сформулюю так – бути успішним і щасливим не можна, якщо поряд живуть не щасливі люди. Тож мрію жити в Херсоні – щасливих та самодостатніх людей.
тож запрошуйте – і я готовий стати лектором для лідерів і активної молоді, для малого і середнього бізнесу Херсону, готовий дати більші можливості і великому бізнесу, бо всі ми наповнюємо бюджет і розбудовуємо Херсон.».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину