Pik
Сьогодні, 26 Ноября 2020
06.09.2017
649
0

Херсон потрапив у список міст з найбільш забрудненим повітрям

Херсон потрапив у список міст з найбільш забрудненим повітрям

Аналітики «Слова і Діла» склали список міст із найгіршими показниками чистоти повітря й розібралися, які хімічні сполуки їх забруднюють, передає ПІК.

Очолює рейтинг міст з найбільш забрудненою атмосферою місто Дніпро. Почесне друге місце за брудним повітрям посідає Кам'янське (колишній Дніпродзержинськ). Третє – Одеса. А Херсон займає 6 місце у рейтингу міст з найбільш забрудненою атмосферою.

Найгіршою в українських містах виглядає ситуація з формальдегідом: в 14 містах країни (без урахування окупованих Росією територій Донбасу та Криму) рівень формальдегіду перевищує допустимий у 2,7-4,3 рази.

Формальдегід побічно виробляється багатьма виробництвами, при цьому речовина дуже активна й викликає ураження сполучної тканини та шкіри, а також може вражати центральну нервову систему.

У центральній і західній Україні ситуація з формальдегідом виглядає кращою, ніж на сході та півдні країни, зате тут значно перевищені рівні вмісту діоксиду азоту.

Діоксид азоту – це речовина помаранчово-бурого кольору, яка відповідає за рудий колір викидів на багатьох хімпідприємствах і здатна викликати кислотні дощі (утворює з водою азотну кислоту), а в людини – ураження легенів, дихальних шляхів, слизових оболонок і зміну рівня гемоглобіну в крові.

Більш-менш чисте повітря у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Хмельницькому та в Сумах.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину