Pik
Сьогодні, 25 Февраля 2021
Спецрепортаж
24.08.2017
876
0

Херсон побачив «Вишивані історії»

Херсон побачив «Вишивані історії»

Дев`ятнадцять неймовірно красивих світлин жінок у вишиванках городяни та гості міста змогли побачити просто неба, на мольбертах, встановлених на площі Свободи, поряд зі святковою сценою.

Ініціатор проекту - Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б. Лавреньова. Всі світлини для «Вишиваних історій» протягом двох місяців у різних місцях Херсона та за його межами відзняла фотохудожник та співробітниця даної бібліотеки Валентина Моісеєва. Підтримали проект в управлінні культури Херсонської ОДА. Як зазначають організатори, до участі у виставці запрошувалися не прости жінки, які мають у своєму гардеробі вишиту сорочку чи сукню, важливим було глибоке усвідомлення героїнями традицій свого народу, їхня патріотична позиція.

-Як ми обирали учасниць? Все дуже просто – під час спілкування саме з цими жінками не виникало жодного сумніву щодо їхньої любові до України, до культури та народних традицій, а вишиванка для них не просто одяг, а щось до болю рідне, - зазначила директор Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова Вікторія Лобзова.

До речі, серед учасниць проекту – представниці різних професій а також відомі на Херсонщині активістки. Ось, яку свою «вишивану історію» розповіла волонтер Наталя Возаловська:

-Моя бабуся, вона була дуже гарною людиною, яка завжди розповідала не лише про свої дитинство і молодість, вона прекрасно знала історію, про різні часи в Україні. Тому як тільки одягаю вишиваночку, я завжди її згадую. А ще моя бабуся дуже гарно вишивала. Отож, щиро дякую організаторам за те, що запросили мене до проекту, дякую за особливу атмосферу виставки, з особливими для мене спогадами, - підкреслила пані Возаловська.

Після презентації виставка «Вишивані історії» базуватиметься у бібліотеці ім. Лавреньова, крім того, організатори розглядають варіанти, щодо її експонування в інших місцях, і не лише Херсона. Також переглянути всі світлини проекту та ознайомитися з історіями до них можна на сайті Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова  або на блозі відділу мистецтв даної бібліотеки 

Вишивані історії

Вишивані історії

Вишивані історії

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину