Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
30.10.2019
842
0

Херсон підписав кредитний договір з ЄБРР на придбання нових тролейбусів

Херсон підписав кредитний договір з ЄБРР на придбання нових тролейбусів

Під час інвестиційного форуму RE: THINK в Маріуполі МКП «Херсонелектротранс» підписав кредитний договір з Європейським банком реконструкції та розвитку. Про це ПІК повідомили у  прес-службі Херсонської міськради.

Так стартував новий етап реалізації тролейбусного проекту для Херсона. ЄБРР надасть Херсону кредит у розмірі 10 млн євро для закупівлі 50 нових тролейбусів та 1,5 млн євро на модернізацію та розширення контактної мережі. Детальніше-тут .

Херсон є 15 містом України, де реалізується такий проект. Він стартував у лютому 2019 року, і за цей час місту вдалось виконати всі умови ЄБРР для отримання кредиту.

Інвестиційний форум RE: THINK, де сьогодні підписали кредитний договір ЄБРР, є масштабним заходом, на якому сьогодні присутні представники більш ніж 45 країн світу:топ-менеджери, представники відомих світових компаній, 20 офіційних делегацій на чолі з міністрами та послами з Литви, Данії, Швеції та інших країн ЄС, Великобританії, Японії, США, Канади.

Кредитний договір підписували головний банкір Українського офісу ЄБРР Дарія Кочубинська,керівний директор у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне, заступник голови ЄБРР в Україні Марк Магалецький. Директор «Херсонелектротрансу» Єгор Устинов та перший заступник міського голови Ігор Козаков.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину