Pik
Сьогодні, 16 Січня 2019
21.04.2018
968
0

Херсон не зміг скористатися бюджетною децентралізацією – Олександр Солонтай

Херсон не зміг скористатися бюджетною децентралізацією – Олександр Солонтай

Херсон не зміг скористатися бюджетною децентралізацією.

Про це у коментарі «Українському півдню» заявив політичний експерт Олександр Солонтай під час свого перебування у Херсоні, де він провів тренінг для депутатів місцевих рад та зустріч у креативному просторі HUBWAY на тему «Актуальна політична ситуація в Україні», передає ПІК.

«Останнє муніципальне опитування, яке показало Херсону не дуже хороші рейтинги, абсолютно співпадає моїми відчуттями. У мене враження ,наче Херсон не зміг скористатися бюджетною децентралізацією», - відзначив експерт.

«Відчуття, що отримані гроші, які з’явилися в Херсоні, були витрачені без розвитку та інвестиційного підходу. Тобто, їх «проїли», не вклавши у майбутнє. Наче Херсон далі продовжує мислити категорією «тут і сьогодні, максимум – завтра», але ж ніяк не дивиться на післязавтра», - каже експерт.

Сьогодні вже є можливості закрити мінімальні потреби по Піраміді Маслоу і подумати про завтрашній день а управлінська логіка збереглась минулого періоду, відзначив він. Необхідно змінити підхід, інакше потенціал громади залишатиметься нерозкритим.

30740768_1948796051817479_1168616294358974464_n

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину