Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
29.12.2018
804
0

Херсон домовляється з ЄБРР про кредит для придбання тролейбусів

Херсон домовляється з ЄБРР про кредит для придбання тролейбусів

Схоже, у Херсона є шанс отримати кредит ЄБРР на придбання 50 нових тролейбусів  - підписана угода про підготовку кредитного фінансування. 

Угоду про підготовку кредитного фінансування між Херсонською міськрадою, КП "Херсонелектротранс" та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку підписали міський голова Херсона Володимир Миколаєнко та представники Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. 

Як повідомляє ПІК з посиланням на офіційний сайт мерії, підписання угоди відбулося під час зустрічі у Києві 27 грудня міського голови Володимира Миколаєнка із заступником Голови в Україні Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) Маріною Петров та Старшим банкіром Денисом Гайовим.

Мета Угоди - реалізація проекту з інвестування у покращення інфраструктури громадського транспорту Херсона шляхом закупівлі нових тролейбусів і супутнього ремонтного та діагностичного обладнання, ремонту та модернізації депо, тролейбусної контактної мережі.

Згідно Угоди, передбачена підготовка надання ЄБРР Херсону та КП "Херсонелектротранс" довгострокового фінансування у сумі до 10 млн євро. Положення та умови фінансування будуть визначені після проведення оцінки.

Окрім того, на зустрічі обговорили Ратифікацію Угоди на сесії міськради та проведення фахівцями ЄБРР конкурсу серед компаній, які безпосередньо готуватимуть проект щодо закупівлі нових тролейбусів. Результати конкурсу планують повідомити у січні 2019 року.

У проекті будуть остаточно визначені усі аспекти Угоди, різні варіанти фінансового моделювання (в залежності від закладених умов), включаючи грантове фінансування.

Підготовку проекту про Угоду очікують до кінця квітня 2019 року. Після цього його мають затвердити на сесії міськради та на засіданні кредитного комітету ЄБРР.

Сама Угода має пройти погодження у Міністерстві фінансів та Антимонопольному комітеті.

Усі підготовчі процеси будуть запущені паралельно; окремо буде проведена робота із Представництвом ЄС в Україні щодо залучення грантових коштів.

 Нагадаємо,  депутати міськради  підтримали «кредитне» рішення для придбання тролейбусів. Мова йде про придбання   50 тролейбусів. Також повідомлялось, що буде проведдено тендер і обиратиме його переможців ЄБРР. "Херсонелектротранс" також отримав  ліцензію на навчання водіїв тролейбусів

У листопаді 2018 року у Херсоні стався черговий транспортний колапс через саботаж перевізників - маршрутчиків. Тоді херсонці обговорювали, як вийти з чергової транспортної  кризи, з якою місто стикається вже не вперше. 

Читайте також: 

У мерії не вірять, що маршрутки працюватимуть якісно

В ОДА хочуть, щоб в Херсоні відмовились від маршруток

zustrich_21

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину