Pik
Сьогодні, 05 серпень 2020
04.07.2019
3314
0

Херсон - Краків: рятувальники обмінялися досвідом

Херсон - Краків: рятувальники обмінялися досвідом

Під час візиту до Республіки Польща херсонські рятувальники та голови об’єднаних територіальних громад ознайомилися з роботою добровільної пожежної охорони, повідомляє ГУ ДСНС України у Херсонській області, передає ПІК.

З 23 червня по 1 липня у місті Краків Республіки Польща в рамках проекту "Підвищення ефективності реагування українських аварійно-рятувальних служб на надзвичайні ситуації" проходили навчальні збори, участь в яких взяла і херсонська делегація. До складу делегації увійшли голови чотирьох об’єднаних територіальних громад та один голова сільської ради, очолювала її заступник начальника Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій області Катерина Гаврилова.

Основна тематика зустрічі - організація роботи системи добровільної пожежної охорони Республіки Польща, створення й утримання добровільних пожежних частин, підготовка пожежних. Херсонці досліджували принципи функціонування та передовий досвід польських підрозділів добровільної пожежної охорони місцевого рівня. Значну увагу приділено обміну досвідом з головами органів місцевого самоврядування Малопольського воєводства, які мають підрозділи добровільної пожежної охорони. Тому голови херсонських ОТГ ретельно ознайомились з особливостями господарювання у польських гмінах. Це була виняткова можливість обміну знаннями та практичної роботи в усіх сферах діяльності органів місцевого самоврядування.

У рамках візиту закладено основи довгострокового співробітництва органів місцевого самоврядування Польщі та України, а делегації польських гмін запрошено відвідати об'єднані територіальні громади Херсонщини. Усі спільні ініціативи будуть застосовані в сфері зростання компетенції кадрів, підвищення рівня пожежної безпеки в Херсонській області та Малопольському воєводстві.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину