Pik
Сьогодні, 03 Березня 2021
11.12.2018
1179
0

ХДУ долучився до проекту щодо розвитку української підводної археології

ХДУ долучився до проекту щодо розвитку української підводної археології

Херсонський державний університет  долучився до проекту України щодо розвитку Української підводної археології. Про це написав у Фейсбук нардеп Олександр Співаковський, передає ПІК.

«Сьогодні разом з членами дослідницько-освітнього проекту "Борисфен", представниками Національного заповідника "Хортиця" Дмитром Кобалія та В`ячеславом Зайцевим обговорили участь Херсонського державного університету у спільному проекті з вишами півдня України щодо розвитку Української підводної археології.

Це науковий і водночас освітній та виховний проект, адже відкриє нові сторінки історії часів козацтва на Херсонщині, коли мужні воїни захищали рідну, українську, землю від нападників. Преставники "Борисфену" мають вже досягнення: на Херсонщині віднайдено два човни, що лежать у пониззі Дніпра. Це турецькі судна XVII cтоліття, які пішли на дно через сутички з запорожцями. Це дасть нам нову інформацію для досліджень історії півдня України непереписаної ніким.

Студенти зможуть на їх основі написати курсові, магістерські або інші наукові роботи. Більше того, аби потрапити до експедиції потрібно буде пройти різні етапи конкурсу, а перед керівництвом вишу тепер стоїть нове завдання - відродити археологічний музей, який не тільки надасть нові можливості для студентів історико-юридичного факультету, але і стане цікавим джерелом знань про рідний край для херсонської молоді. Впевнений, що цей проект підтримає і Херсонська облдержадміністрація», - йдеться у повідомленні.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину