Pik
Сьогодні, 21 Октября 2018
06.06.2018
382
0

ХДМА повернули незаконно вилучені приміщення

ХДМА повернули незаконно вилучені приміщення

Прокуратурою Херсонської області вжито заходів представницького характеру шляхом вступу у розгляд господарським судом Херсонської області справи за позовом про повернення приватним закладом Херсонській державній морській академії спірних приміщень. Про це передає ПІК з посиланням на прокуратуру області. 

У ході розгляду справи судами різних інстанцій достеменно встановлено, що спірні приміщення вибули з володіння Херсонської державної морської академії, внаслідок їх самовільного зайняття приватним закладом "Морський інститут післядипломної освіти імені контр-адмірала Ф.Ф.Ушакова", наразі знаходяться у його незаконному володінні. Вони  використовуються ним без достатніх правових підстав, зокрема договору оренди державного майна, який би підтверджував правомірність користування спірним майном.

За наведених вище обставин касаційна інстанція погодилась з доводами прокуратури та висновком судів попередніх інстанцій щодо наявності підстав для задоволення позовних вимог Академії про витребування майна із чужого незаконного володіння шляхом зобов'язання Інституту звільнити спірні приміщення.

Позивачем доведено суб'єктивне право Академії на витребуване державне майно, факт вибуття цього майна з його володіння і фактичну наявність майна у незаконному володінні відповідача та відсутність у останнього правових підстав для володіння майном.

Прокуратура принципово та послідовно продовжує здійснювати захист майнових прав навчальних закладів в судах.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

01.01.1970
01.01.1970

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину