Pik
Сьогодні, 19 Июля 2019
Анонс
02.02.2018
586
0

Фільм «Смерть Сталіна» активно обговорюють у соцмережах

Гучний фільм про тирана і казка для малят – як провести вихідні у Херсоні

Фільм «Смерть Сталіна», що був заборонений в Росії, можна на вихідних переглянути у Херсоні, передає ПІК. Цей фільм обговорюють у соцмережах ті, хто вже бачив стрічку. 

В нашій афіші вихідного дня він теж вказаний. Ті, хто його бачив, радять переглянути. Зокрема, про це написав у Фейсбук  начальник відділу освіти Каховської міської рад Михайло Гончар.

"Подивився сьогодні на "Смерть Сталіна". Не підтримую думку, що це комедія. Як на мене - це політична сатира. Смішного в ній мало, а ось правди - достатньо. Раджу подивитися, бо ми політику сприймаємо лише, як тільки щось серйозне, консервативне, церемоніальне... або клоунське. А тут питання життя чи смерті. Ти, або тебе. І може британський режисер шотландського походження (дякую Oleh Baturin за підказку) хотів зіронізувати, але реальність нашої радянської історії саме така", -  вважає  Михайло Гончар.

"Вічна пам'ять мільйонам невинних, які загинули від куль ЧК, НКВС, МГБ, КДБ, у ГУЛАГах і на спорудженні усіх таких потрібних мегабудов (але не ціною людського життя). Обов'язково сходіть і перегляньте...», - відзначив Михайло Гончар.

Олександр Мошенський у коментарі до посту пише: «Вчора теж подивився. Було дивне відчуття. Спочатку посмішка, а потім думка: а з чого тут сміятися? Тут плакати треба».

Інесса Атаманчук погодилася з такими коментарями: "Згодна, дуже зла, навіть гротескна сатира. Дуже тверезий погляд на пафосних вождів".

Проте, як зазначають у коментарях, на фільм не можна йти з дітьми.

А якщо ви хочете провести час саме з дітьми, то в афіші вихідного дня досить і таких заходів. У Планетарії вас чекає «Зоряне небо зими», у ТРЦ «Фабрика» безкоштовна казка театру ляльок.

Гарних вам вихідних і приємних відкриттів. 

 

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину