Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2019
14.06.2016
199
0

Губернатор розповів про плани щодо Херсонського нафтозаводу

Губернатор розповів про плани щодо Херсонського нафтозаводу

Як повідомляє на своїй сторінці в фейсбук губернатор Херсонщини Андрій Гордєєв, сьогодні він разом із заступниками Евгенієм Рищуком та Дмитрієм Бутрієм відвідали Херсонський нафтопереробний завод.

Вони оглянули законсервоване виробництво та побачили презентацію проекту реконструкції заводу, яка дозволить запустити переробку 4,5 млн т нафти на рік.

"Проект цікавий. Він є в переліку інвестиційних проектів Мінекономрозвитку. І ми, як обласна державна адміністрація, зробимо все, щоб інвестор сюди зайшов уже найближчим часом і почав реконструкцію заводу.

На час реконструкції очікується залучення близько 6,5 тисяч працівників. А по завершенню реконструкції тут працюватиме 1300 працівників.

Реконструкція ХНПЗ - це масштабний інвестиційний проект, який ми спільно з керівництвом заводу та Урядом України, зможемо реалізувати на території Херсонської області. Херсонщина тільки виграє, якщо матиме сучасний нафтопереробний завод, який створить робочі місця, сплачуватиме податки та інші платежі у бюджет.

Це і є конкретні кроки до інвестиційного розвитку Херсонської області. Ми розуміємо, що реалізувати такий проект зможе лише іноземний інвестор. А тому наше завдання, крім допомоги в реалізації проекту, полягає також у тому, щоб створити на Херсонщині відповідний інвестиційний клімат.

Як обласна державна адміністрація ми зробимо все, щоб цей інвестиційний клімат був максимально сприятливим і комфортним для світового бізнесу!", - пише Андрій Гордєєв.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину