Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
06.06.2016
107
0

Губернатор планує відвідати всі підприємства Херсонщини

Губернатор планує відвідати всі підприємства Херсонщини

Очільник Херсонщини Андрій Гордєєв разом із командою має намір відвідати всі підприємства області: як збанкрутілі, так і успішні.

Минулого тижня вже проінспектували Бериславський машинобудівний завод, Новокаховський завод "Укргідомех", Завод крупних електричних машин та коньячний завод "Таврія".

"Чому губернатор їздить по підприємствам? Тому, що промисловість має бути пріоритетом номер один у роботі Херсонської обласної державної адміністрації. У будь-якого підприємства завжди є проблеми, які за сприяння влади вирішити набагато простіше. А робота над інвестиційним кліматом всього регіону починається із діалогу з керівництвом кожного підприємства окремо.

Будь-який зовнішній інвестор має спочатку побачити, що наш внутрішній бізнес готовий розвиватися та інвестувати в Херсонську область, що його влаштовують інвестиційний клімат, сприяння влади і спрощені процедури.

Такі позитивні зрушення ми маємо продемонструвати західним партнерам. У світі є такі грошові мішки, як Дубаї, Іран та інші, які готові інвестувати, але наразі не бачать нашої готовності приймати інвестиції.

Саме тому я разом із заступниками почали інспектувати промислові підприємства області. Ми як обласна адміністрація маємо створити сприятливий інвестиційний клімат. І ми його створимо", - пише Андрій Гордєєв у фейсбук.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину