Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
21.10.2019
616
0

Губернатор прокоментував ситуацію щодо Новокаховського рибзаводу

Губернатор прокоментував ситуацію щодо Новокаховського рибзаводу

Голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв виступив проти приєднання Новокаховського рибоводного заводу частикових риб до Херсонського виробничо-експериментального заводу по розведенню молоді частикових риб, який знаходиться в м. Гола Пристань. Про це він написав на власній сторінці у соцмережі.

«Відповідне звернення у межах повноважень я спрямував до Прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, Міністра енергетики та захисту довкілля України Олексія Оржеля та Голови Держрибагенства України Бєлова Ярослава», - акцентував очільник області.

Нагадаємо, Новокаховський рибоводний завод частикових риб готують до ліквідації. 09 жовтня відповідний наказ №451 видало Державне агентство рибного господарства України. Підприємство планують приєднати до Херсонського виробничо-експериментального заводу по розведенню частикових риб у Голій Пристані.

Крім того, Юрій Гусєв наголосив, що декілька тижнів тому була створена робоча група з питань розвитку рибного господарства в нашому регіоні під керівництвом радника голови ОДА Євгена Алхімова, яка має найближчим часом напрацювати пропозиції щодо розвитку цієї важливої галузі на Херсонщині.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину