Pik
Сьогодні, 16 Грудня 2018
20.11.2018
467
0

Громадськість закликала перевізників до діалогу – а вони на зустріч не прийшли

Громадськість закликала перевізників до діалогу – а вони на зустріч не прийшли

Сьогодні, 20 листопада, у Херсонському кризовому медіа-центрі відбулась прес-конференція, під час якої обговорили ситуацію, яка склалась із громадським транспортом у Херсоні, передає ПІК.

Анонсувалось, що у заході візьмуть участь саме власники транспорту, однак вони не прийшли. Чому – розповіла представник ГО «Транспорт Херсонщини» Людмила Чайка.

З її слів власники транспорту спочатку погодились прийти на зустріч, але під час судового засідання виникло непорозуміння між власниками транспорту та Дмитром Ільченко, який оскаржує рішення виконкому про підвищення вартості проїзду. Людмила Чайка пояснила, що на засідання виконкому готується новий проект рішення. Дмитро Ільченко на цю зустріч також не прийшов.

«Він (Дмитро Ільченко – ред.) висловив свій чіткий намір не оскаржувати проект рішення виконкому, якщо він буде у тому варіанті, за який голосувала громадськість на громадських слуханнях. Можливо вони (перевізники – ред.) цього не зрозуміли і тому не прийшли», – розповідає Людмила Чайка.

Вона також наголосила на тому, що громадськість закликає перевізників до діалогу, щоб об’єднати свої зусилля.

Нагадаємо, 6 листопада виконком прийняв рішення про тариф у 6 гривень вдень та 8 гривень ввечері. Однак депутат міськради Дмитро Ільченко оскаржує це рішення у суді, посилаючись на те, що у проекті рішення зазначалось, що вартість проїзду 6 гривень буде у тих маршрутках, у яких встановлені трекери, однак у прийнятому виконкомом рішенні цієї норми немає. Суд призупинив рішення виконкому – повернув тимчасово тариф у 4 гривні, однак перевізники з цим не погодились і спровокували транспортний колапс – більшість перевізників не вийшла на роботу, а ті хто вийшли – вимагали з пасажирів 8 гривень.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину