Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
18.12.2018
972
0

Проти яких змін до міського Бюджету-2019 Громадська рада

Громадська рада проти внесення змін до міського Бюджету-2019 на користь збільшення фінансування КП

Громадська рада має ряд зауважень до проекту Бюджету, розробленого Департаментом фінансів, однак загалом не проти його прийняття, повідомляє у Фейсбук керівник Громадської ради при міському голові Олександр Мошнягул, передає ПІК.

«При цьому громадськість категорично проти внесення до проекту поправок на користь збільшення фінансування комунальних підприємств», – йдеться у повідомленні.

Він зазначає, що депутати-комунальники на бюджетній комісії просили вділити кошти навіть на заробітну плату.

«Для чого місту КП, яке навіть на зарплату собі заробити не може?, - зазначає Олександр Мошнягул. – Як сказали мені, за годину роботи наші обранці «накрутили» 26 мільйонів. Якщо дати їм, то звідки взяти? Звісно, з соцзахисту, освіти, ЖКГ».

«Така політика явно не в інтересах містян, і не може застосовуватися у Херсоні. Це відверта корупція, рішення своїх особистих інтересів у дуже складній ситуації, прифронтовій області, в умовах воєнного стану», – пише Мошнягул.

Він зазначає, що саме тому громадська рада категорично проти будь-яких змін до проект Бюджету підготовленого Департаментом і ця позиція буде донесена на Робочій групі сьогодні о 14.00.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину