Pik
Сьогодні, 21 Февраля 2019
29.01.2019
205
0

Громадська рада пропонує позбутися «титульних списків» ремонту будинків

Громадська рада пропонує позбутися «титульних списків» ремонту будинків

Члени Громадської ради вимагають припинити існуючу практику використання бюджетних коштів на капітальний ремонт багатоповерхівок. Про це у Фейсбук повідомляє керівник Громадської ради при міському голові Олександр Мошнягул, передає ПІК.

«Як відомо, сьогодні ці кошти витрачають через "Титульні списки", які формують чиновники від ЖКГ. Потім їх корегують депутати, яких цікавлять тільки "свої" будинки (нагадаємо, що третина міста взагалі не має своїх обранців)», – зазначає Олександр Мошнягул.

За його словами це призводить до того, що одні будинки ремонтують постійно, а інші не мають шансів отримати фінансування.

«Громадська рада запропонувала перейти від "Титульних списків" до конкурсу співфінансування. Мешканці будинків будуть самі подавати заявки на кошти, самі будуть обирати підрядників по виконанню робіт. А переможці будуть обиратись за спеціальними критеріями з докладним інформуванням про конкурс на сайті міської ради», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що громадські експерти розробили спеціальну програму, яка замінить титули і докладно прописує всю процедуру подачі заявок на конкурс і відбору будинків для ремонту. Громадська рада підтримала проект програми і вже найближчим часом її представники зустрінуться з міським головою та депутатами ради з вимогою винести документ на розгляд сесії та затвердити його.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину