Pik
Сьогодні, 17 Червеня 2019
06.12.2018
331
0

Громадська рада при Херсонському міському голові розгляне скандальні земельні питання

Громадська рада при Херсонському міському голові розгляне скандальні земельні питання

Сьогодні, 6 грудня, у Кризовому медіа центрі (Пилипа Орлика, 30) о 12 годині відбудуться збори членів Громадської ради при міському голові.  Йтиметься про  резонансні земельні питання, що приймають депутати міської ради.

Про це написав у Фейсбук керівник Громадської ради при міському голові Олександр Мошнягул, передає ПІК.

«Головне питання: резонансні конфліктні земельні питання, що приймають депутати міськради. Як відомо, на останній сесії було прийнято низку таких питань, в результаті чого кілька депутатів покинули сесійну залу.

Вже отримав скандальне продовження питання № 45 про земельну ділянку на користь підприємства Автоплаза (директор - депутат від УКРОПА Валерій Боржков). Поруч з підприємством знаходиться Ботанічний сад ХДУ.

Студенти ВНЗ вважають, що забудова ділянки, що сама по собі є незаконною (про це говорив на сесії депутат від Самопомочі Михайло Чемерис), перекриє вхід в сам сад.

У громадській раді вважають, що ситуація з землею в місті, а саме з тим, як земельні питання розглядаються і приймаються, стає загрозливою.

Сьогодні на спільному засіданні декількох комітетів ГР будуть підготовлені пропозиції меру з даного питання. Незважаючи на те, що земельні питання це виняткова компетенція депутатів, ми вважаємо, що мер може і повинен навести порядок у цій сфері», - йдеться у повідомленні.

скрин

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину