Pik
Сьогодні, 04 Квітня 2020
28.11.2014
285
0

Громадяни Херсонщини „привезли” до місцевого бюджету 2,3 мільйона гривень

Громадяни Херсонщини „привезли” до місцевого бюджету 2,3 мільйона гривень

Мешканцями області перераховано 2,3 мільйона гривень до місцевих бюджетів територіальних громад збору за першу реєстрацію транспортних засобів. Загалом за 10 місяців 2014 року до бюджету перераховано 2,6 мільйонів гривень, з них юридичними особами сплачено 0,3 мільйона гривень. Про це "ПІК" повідомили в прес-службі ГУ Державної фіскальної служби у Херсонській області.
Збір сплачується фізичними та юридичними особами перед проведенням першої реєстрації в Україні транспортних засобів.
Сума збору обчислюється щодо кожного транспортного засобу як добуток відповідної бази оподаткування, ставки збору та відповідного коефіцієнта, зазначеного у пункті 234.4 статті 234 Податкового кодексу України.
Платники збору зобов'язані при першій реєстрації в Україні пред'являти квитанції або платіжні доручення про сплату збору з відміткою банку про дату виконання платіжного доручення, а платники, звільнені від сплати збору, - відповідний документ, що дає право на користування такими пільгами.
У разі відсутності документів про сплату збору або документів, що дають право на користування пільгами, перша реєстрація в Україні не проводиться.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину