Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
16.08.2017
756
0

Гройсман зустрінеться з активом херсонської партії БПП «Солідарність»

Гройсман зустрінеться з активом херсонської партії БПП «Солідарність»

Сьогодні, в межах робочого візиту в Херсонську область, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрінеться з депутатами обласної та міської ради від БПП «Солідарність» та членами партії.

Про це повідомила керівник фракції БПП «Солідарність» у Херсонській обласній раді Марина Чернишова, передає ПІК.

Зокрема, депутати з фракції обласної ради, які налаштовані на співпрацю з урядом, народними депутатами, матимуть змогу озвучити проблемні питання життєдіяльності області, які потребують спільного фінансування з державного бюджету.

Мова йде про:

1. Необхідність закупівлі онкологічного обладнання для Херсонської обласної лікарні; Проблема полягає у тому, що Херсонщина належить до числа найвищих по онкологічній захворюваності регіонів України. Для вирішення проблем лікування онкохворих у 2013 році введено в експлуатацію новий комплекс Херсонського обласного онкологічного диспансеру, проте на сьогодні заклад не укомплектовано сучасним медичним обладнанням.

2. Необхідність у коштах на ремонт доріг, враховуючи відсутність компенсації за митні операції (Високопілля, Марьянське-Берислав, туристичні маршрути) На сьогодні у Херсонській області склалася вкрай тривожна ситуація з функціонуванням дорожньої інфраструктури. Крім того, у зв’язку з тимчасовою окупацією Кримського півострова зростає важливість Херсонщини як туристично-рекреаційного краю. Тому необхідно забезпечити належний стан автомобільних доріг, що прямують до узбережжя Чорного та Азовського морів, а також до історичних пам’яток. А отже необхідно виділити з Державного бюджету додаткові кошти у сумі 227 мільйонів гривень для реконструкції дорожнього покриття.

3. Передбачити фінансування на виплату компенсацій по субсидіях; Необхідно виділити кошти у сумі 472,1 млн. грн., що дозволить погасити заборгованість перед підприємствами – надавачами послуг забезпечити проведення розрахунків з одержувачами субсидій.

4. Передбачити видатки на фінансову підтримку суб'єктів АПК та на відновлення зрошення в Херсонській області; Продовжити у 2018 році фінансування програми 2407120 «Розвиток та поліпшення екологічного стану зрошувальних та осушувальних систем». Завдяки цим коштам буде проведено реконструкцію насосних станцій зрошення, що дасть змогу у тісній співпраці сільгосптоваровиробниками відновити зрошення. А також забезпечити внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» щодо передбачення коштів на завершення будівництва гідротехнічної споруди на Північнокримському каналі у сумі 12958.0 тисяч гривень.

5. Передбачити видатки на заміну необхідного обладнання в Херсонський обласний кардіодиспансер. Для вирішення наведеного питання необхідно передбачити цільові кошти для Херсонського обласного кардіологічного диспансеру на придбання ЕФД (електрофізіологічне дослідження) системи з високочастотним генератором, вартість якого 4.92 мільйонів гривень. Адже кількість пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями збільшилася за рахунок переміщення осіб з числа мешканців тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим.

За словами Марини Чернишової, відповідне звернення депутати обласної ради передадуть Володимиру Гройсману.

Читайте також: Гройсман високо оцінив якість нової ділянки дороги між Олешками та Голою Пристанню.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину