Pik
Сьогодні, 17 Січня 2021
Ексклюзив
16.08.2017
898
0

Гройсман у Херсоні: міські сміттєзвалища – не проблема Уряду

Гройсман у Херсоні: міські сміттєзвалища – не проблема Уряду

У Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, який перебуває з робочим візитом на Херсонщині, поцікавилися його баченням вирішення проблеми з утилізацією сміття у Херсоні, оскільки у міського полігону ТПО ще на початку цього року закінчився термін ліценції. Про це повідомляє ПІК.

Посадовець відповів, що всі питання, пов’язані з вивезенням твердих побутових відходів ніяким чином не стосуються Кабміну, оскільки лежать винятково у площині влади на місцях.

Тож вирішувати проблему накопичення сміття в обласному центрі прем’єр радить шляхом відкриття сортувально-переробної лінії за кошти міського бюджету, які на це, впевнений Гройсман, в обласному центрі є.

У приклад він привів місто Вінницю, в якому свого часу був міським головою.

- Я говорю це не просто на словах, я це робив і знаю, як створювати комплекси з переробки сміття і жодної підтримки тут міністерства або Уряду в цілому не потрібно, все врегульовано законодавством, треба тільки місцева ініціатива і врешті просто зробити цей комплекс.

Хочу вас також проінформувати, що в багатьох містах такі комплекси вже будуються або проектуються до будівництва. Більше того, в рамках децентралізації фінансової, яку ми проводимо вже третій рік поспіль, маємо збільшення місцевих бюджетів на 100 мільярдів гривень. Це означає сьогодні, що в кожному регіоні є кошти для того, щоб вирішити цю проблему, треба бажання і розуміння того, що це є проблемою і технологічного її вирішення, - зазначив Володимир Гройсман.

Також прем’єр наголосив, що Уряд має наміри посилити відповідальність для органів місцевої влади за неналежне поводження з твердими побутовими відходами.

- Ми зі свого боку будемо тиснути на місцеву владу і швидко вирішувати ці проблеми, які десятиріччями не вирішувалися, - підсумував Прем’єр-міністр України.

 Раніше ПІК повідовляв про жахливу ситуацію на херсонському сміттєзвалищі 

 

Автор: Марина Савченко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину