Pik
Сьогодні, 28 Січня 2021
Ексклюзив
17.08.2017
833
0

Гройсман поставить перед керівництвом Держлісу питання про херсонські ліси

Гройсман дізнався, як нищать ліс на Херсонщині

Ліс у регіоні  палає щотижня, пожежі мають ознаки підпалу, у правоохоронців немає жодного підозрюваного за даними кримінальними провадженнями, а лісники не охороняють зелений масив через відсутність державного фінансування лісгоспів…  Про все це розповіли Прем’єр-міністру України під час його робочої поїздки на Херсонщину. У відповідь Володимир Гройсман подякував журналісту ПІК за озвучену інформацію та зазначив:                                           

«Ми говорили сьогодні з головою обласної адміністрації і головою обласної ради, є ряд заходів, які передбачені обласною радою і обласною адміністрацією, щодо моніторингу. Все те, що потрібне буде від Уряду, ми готові надати, але Держліс - це окрема фінансово-господарська структура, яка самостійно визначає пріоритети фінансування і утримання лісів. Тому тут я вважаю, що треба, щоб кожен виконував свої функції і я поставлю це питання перед керівництвом Держлісу», - сказав Гройсман.

Також вже ввечері того ж дня, ще знаходячись у Херсоні, прем’єр-міністр дав доручення голові апарату Кабміну взяти на контроль ситуацію в лісництвах півдня України.

 Як раніше повідомляв ПІК, голова ОДА Андрій Гордєєв розповів, чому горить ліс на Херсонщині

Як інформував ПІК, на Херсонщині розробляють проект Регіонального парку, який об'єднає ліс трьох районів

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину