Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
31.05.2019
1464
0

Грація та сила: як відбувається тренування з Pole Sport у Херсоні (фоторепортаж)

Грація та сила: як відбувається тренування з Pole Sport у Херсоні (фоторепортаж)

Рole Sport – це вид спорту, у якому складні акробатичні елементи виконуються на пілоні. Для цього потрібна фізична підготовка та пластика.

На виступах спортсменів все виглядає бездоганно, однак за красивою картинкою ховається виснажлива робота, години тренувань, іноді синці та травми. Проте, якщо є бажання досягти певних результатів - із професійним тренером вже за кілька місяців можна опанувати складні елементи.

ПІК підготував фоторепортаж, щоб показати, як відбувається тренування з пілону у Фітнес і йога студії @Lemon@ у Херсоні. Студія існує лише два роки, однак вона постійно розвивається і вдосконалюється. Тут є:

  • силові тренування,
  • розтяжка,
  • танці та східні танці,
  • йога та аеро-йога,
  • пілатес,
  • стриппластика,
  • ТРХ.

Пів року тому відкрили і групу з Pole Sport, де за цей час дівчата встигли оволодіти складними елементами на пілоні.

Тренування завжди розпочинається із розігріву – це елементи фітнесу, стрейчінгу. Лише після цього починається тренування на пілоні. Наприкінці тренування обов’язково відбуваються силові вправи на певні групи м’язів, адже для того, щоб тримати свою вагу на пілоні, м’язи мають бути сильними.

Як кажуть самі дівчати, кожна обрала для себе пілон з різних причин: комусь тренування дозволяють відчувати себе більш жіночною, хтось таким чином підтримує спортивну форму, а для когось це просто цікавий напрямок спорту, який дозволяє бачити реальні досягнення з кожним вивченим елементом. Розклад занять дозволяє відвідувати тренування як вдень, під час обідньої перерви на роботі, так і після роботи і на вихідних.

На занятті тренер демонструє, що необхідно зробити, пояснює деталі та допомагає виконати елемент – підтримує, підказує, як виконати правильно. Для новачків є спеціальні мати, які фіксуються навколо пілону. Однак іноді їх використовують і ті, хто вже давно займаються – коли засвоюють новий елемент.

IMG_4588

IMG_4574

При виконанні елементів важлива не лише сила, а й одяг – тіло має бути відкритим, для того щоб відбулось «зчеплення» з пілоном. Саме тому одяг на тренуванні – це короткі шорти та спортивні топи.

IMG_4570

IMG_4545

Сила тяжіння на пілоні звісно відчувається – головне тримати баланс.

IMG_4531

IMG_4514

Напружені м’язи від пальців ніг до пальців рук – можна порівняти із виконанням вправи «планка».

IMG_4446

IMG_4472

IMG_4508IMG_4593

IMG_4791

IMG_4603

IMG_4662

Підтримка тренера дуже важлива.

IMG_4778

І найкраща мотивація – приклад тренера.

IMG_4629

IMG_4632

IMG_4702

IMG_4695

Фото: Олександр Корняков

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину